Ana Sayfa Siyaset SP VE BBP Şanlıurfalılar'dan destek istedi

SP VE BBP Şanlıurfalılar'dan destek istedi

Saadet Partisi Başkanı Mustafa Kamalak ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Şanlıurfalılar'dan destek istedi.

Giriş Tarihi: 22 Nisan 2015 Çarşamba 18:32
SP VE BBP Şanlıurfalılar'dan destek istedi

Saadet Partisi Başkanı Mustafa Kamalak ile Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Şanlıurfalılar'dan destek istedi.

Genel seçimlere ittifak yaparak giren Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Mustafa Kamalak ile Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, aday tanıtımı için Şanlıurfa'ya geldi. İpekyolu Caddesinde önce görkemli bir şekilde seçim bürosu açılışını gerçekleştiren iki lider, yaptığı basın açıklamasıyla Şanlıurfalıların desteğini istedi. İki liderin yaptığı açıklamada ortak çağrı ise kardeşlik ve birlikte yaşam oldu.

YORUMLAR
 • yorum2015-04-24 16:39:56KAĞAN

  TÜRK MİLLETİ HİÇ KİMSEDEN KORKMAZ.ALPERENLER BU VATANIN EVLATLARIDIR.SALDIRMAK,MASUM İNSANLARI ÖLDÜRMEK İSE PKK TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İŞİDİR.

 • yorum2015-04-24 16:36:33kağan

  memlekette sadece kürtler mi yaşıyor?her insanımızın sorunu var.hakkımız yeniyor,mağdur ediliyoruz. ama bizler hak aramak için silah ile dağa çıkmıyoruz.

 • yorum2015-04-23 17:33:23Osman ŞENYAŞAR

  Kürt Sorunu konusunda vatandaşlar ve yöneticiler ezberlerini bozmaya mecburdur. Eski ezberin getirdiği çözümsüzlüğün faturasını ise tüm Türkiye öder. Bunun bilincinde olmayan sizin gibi kendini lider olarak gören faşist zihniyetler, batıda alperen saldırganlarınızı savunmasız, amaçları sadece siyaset yapmak olan insanların üzerinde gadarca saliyorsunuz.Ve hiç sıkılmadan,utanmadan bu halktan destek istiyorsunuz. ünce beyninizdeki faşizan söylemler ve eylemlerden kurtulun

 • yorum2015-04-23 14:17:00memet

  en büyük ihaneti yaptı urfa lı bağımız olarak verdi sonra parti parti dolaştı sonra da camii sattı eski otogarın yerini başka parti yapmış olsaydı din iman kalmazdı fatkıbabanın saadete yaptığı ihanetmi Urfalı ya yaptığı ihanet mi

 • yorum2015-04-23 11:32:36Osman şenyaşar

  BATIDA ALPEREN OCKLARININ BAŞI ÇEKTİĞİ KURD HALKINA FAŞİZAN SALDIRILAR YAPACAKSINIZ!!!
  HİÇ YÜZÜNÜZ KIZARMADAN ,UTANMADAN KÜRD HALKINDAN DESTEK BEKLİYECEKSİNİZ. BU HANGİ KİTAPTA YAZAR?

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star