Ana Sayfa Türkiye SPOR YAZARI HAYRİ BABA'DAN URFAYA ÖVGÜLER

SPOR YAZARI HAYRİ BABA'DAN URFAYA ÖVGÜLER

Ulusal Basında yer alan Takvim Gazetesinin yazarlarından Şanlıurfalı Hayri Ülgen bu haftaki köşe yazısına Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'a ayırdı.

Giriş Tarihi: 1 Nisan 2015 Çarşamba 03:02
SPOR YAZARI HAYRİ BABA'DAN URFAYA ÖVGÜLER

Yazıda Göreve geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar ile herkesi  takdirini kazanan genç müdür için övgülerini sıraladı.

Takvim Yazarı Hayri Ülgen yazısında ayrıca Bakan Faruk Çelik ,Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç'e de spor adına yaptıkları katkılarından dolayı da şükranlarını sundu. 


Aynı zamanda TRT 3 ve TRT spor da spor yorumculuğu yapan hemşerimiz Hayri ÜLGEN bu haftaki köşesine Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürünü yazarak başarılarından ve yapmış olduğu çalışmalarından bahsetti. 


Şanlıurfa'ya her geldiğinde spor anlamında ve tesisleşme anlamında hızla geliştiğini de söyleyen Hayri ÜLGEN bunda  en büyük katkının Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'ın payının  çok büyük olduğunu da yazdı. Şanlıurfalı yazar Yıldız'ın göreve gelmesi ile birlikte sporcu sayının da azın sanmayacak kadar arttığının 8 binden 30 bin gibi büyük bir rakama çıktığının da altını çizdi. 
Bununla beraber tesisleşme sayısının 20'den 45'e çıktığını belirten ÜLGEN, spor anlamında Şanlıurfa'nın altın çağını yaşadığını söyledi. 


Takvim yazarı Hayri ÜLGEN yazısında Şanlıurfa'ya büyük hizmetleri olan sporculara  verilen değerinin çok anlamlı olduğunu bununla beraber kendisinin de isminin Yenice Spor tesislerine verilecek olmasının kendisini çok mutlu ettiğini ve gururlandığını belirtirken '' İnsanlar yaşarken onurlandırılmalıdır'' diyerek bu duyarlı davranışından dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız'a teşekkür etti. 

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, değerli ağabeyimiz ve Şanlıurfa'nın gururu Hayri ÜLGEN’E gazetedeki yazısından dolayı teşekkür etti.

Yıldız'' Göreve geldiğimizden bu yana Şanlıurfa da spor kültürünü ve bilincini oluşturmak adına elimizden geleni yapıyoruz. Bunun ile birlikte geçmiş yıllarda Şanlıurfa sporuna büyük hizmetleri ve emekleri olmuş değerli ağabeylerimize hak ettiği değeri vermek adına spor komplekslerine onların adını vererek birer vefa örneği sergilemek istedik. Bunun için Şanlıurfa Valimiz İzzettin Küçük ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç Başkanımız ile istişare yaptıktan sonra yenice spor Kompleksine Türk sporuna yıllarca hizmet etmiş Hayri ÜLGEN ismini verilmesi için çalışmaları başlattık. Ayrıca bize her konuda destek veren ve yanımızda olan Sayın Bakanımız Faruk Çelik ve milletvekillerimiz de  teşekkür ederim. '' diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star