Ana Sayfa Urfa Haberleri SPORDA TESİSLEŞME İÇİN EL ELE

SPORDA TESİSLEŞME İÇİN EL ELE

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa da var olan spor tesislerini aktif kullanma ve yeni tesisleşme için toplantı yapıldı.

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2014 Cuma 17:49
SPORDA TESİSLEŞME İÇİN EL ELE

İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, yapılan bu toplantıda il müdürlüğümüze ve belediyeye ait spor tesislerini daha aktif kullanmak ve kullandırmak için Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışmalarımıza hız verdik. Dedi.

Yıldız, bazı bölgelerde il müdürlüğümüze ait tesisler yoğunlukta bazı bölgelerde ise belediye ye ait tesisler yoğunluktadır. Halkımızın hizmetine tesislerimizi daha verimli halde nasıl kullandırırız, yeni tesisleşme için nereleri kullanırsak daha verimli olur. Bunları bugün Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı, Daire Başkanı Ekrem Ayaz, Spor Şube Müdürü Ömer Faruk Sezer, Gençlik Spor Şube Müdürlerimiz ile birlikte verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Dedi.

Yıldız, Büyükşehir Belediyesi bizim için paydaş bir kurumdur. Bu noktada ayrımız gayrımız yoktur. Spor adına çok faydalı bir görüşme oldu. Ben buradan Büyükşehir Belediye Başkanımıza spora ve spor tesisleşmesine katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Dedi

Genel Sekreter Yardımcısı Mahmut Kırıkçı ise, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile koordineli çalışmalarımızın Şanlıurfa da sporu geliştirme noktasında çok ciddi katkısının olacağına inanıyorum, inşallah yapılan bu toplantı Şanlıurfa’mıza hayırlı olur.Dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star