Ana Sayfa Urfa Haberleri SPORYUMDAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

SPORYUMDAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Şanlıurfa’da Ocakbaşı ve Restaurant alanında faaliyet gösteren Sporyum 3.n cü şubesini komşu kent Gaziantep’te düzenlenen muhteşem bir törenle gerçekleştirdi. Açılış törenine birçok siyasinin yanı sıra işadamlarından ve vatandaşların yoğun ilgisi ile gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2014 Pazar 16:55
SPORYUMDAN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Törene Katılan misafirleri Sporyum Ocakbaşı Restaurant Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Dörtkardeş ve Gaziantep Sporyum Sorumlusu Ahmet Akarslan karşıladılar. Törende Şanlıurfa sıra gecesi ekibinin de yer aldığı katılımcılara yöresel türküler ile seslendiler.

Açılış Törenine Ak Parti Gaziantep milletvekili Mehmet Sarı, Şanlıurfa eski Belediye Başkanı Dr. Ahmet E. Fakıbaba, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Gaziantep Gençlik spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran,  MHP Gaziantep İl Başkanı Ali Muhittin Taşdoğan, TÜMSİAD Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Sadık Sade, TÜMSİAD Gaziantep İl Başkanı Cuma Ekici, Gaziantep B.Şehir Belediyespor Başkanı Abdülkadir Gözegir, ASKF Şanlıurfa Başkanı Bahattin Tepe, Şanlıurfa eski Belediye Başkan Yardımcıları Habip Arslan ve Emiz İzol törende hazır bulundular.  Açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Dörtkardeş ‘Gaziantep’te 3.n cü şubeyi açmanın mutluluğunu yaşamanın sevincini bugün dostlarımız ile yaşıyoruz. Bizleri bugün burada yalnız bırakmayarak gelen herkese teşekkür ediyorum. İnşallah hedefimiz bundan sonra şube sayılarını artırmaktır. Bunu dostlarımız destekleri ile gerçekleştireceğiz’ dedi. Gaziantep Sporyum Ocakbaşı Restaurant şube sorumlusu aynı zamanda Sembol gazetesi ve Sembol Ofset’in sahibi olan Ahmet Akarslan ‘Şanlıurfa’da markalaşmış halkın beğenisini takdirini alan Sporyumun Gaziantep’te 3.ncü şubesinin açmanın mutluluğunu bugün dostlarımız ve halkımızla iç içe olmanın mutluğu yaşadık. Açtığımız mekân ile buraya gelen herkesinin takdirini daha şimdiden aldık. Güzel ve elit bir mekân oluşturdu. Sporyumun bugüne kadar markalaşmasında olan kriterleri aynısını Gaziantep’te inşallah sürdüreceğiz.  Buraya kadar gelerek bizleri onurlandıran gelemeyip telefon açan, telgraf yollayan herkese teşekkürlerimi sunarım.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Motorsiklet zinciri parmaklarını koparttı

Motorsiklet zinciri parmaklarını koparttı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık