Ana Sayfa Urfa Haberleri STK'lar Şanlıurfaspor İçin Birlik Oldular

STK'lar Şanlıurfaspor İçin Birlik Oldular

Ankara'da siviltoplum kuruluşları ,İş adamları ,bürokratlar,siyasetçiler büyük bir heyecan ve duyarlılıkla Şanlıurfaspor'u ve yönetimini 3 gün boyunca birlik olup Şanlıurfaspor'u misafir ettiler.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2013 Pazartesi 00:48
STK'lar Şanlıurfaspor İçin Birlik Oldular

Ankara'da siviltoplum kuruluşları  ,İş adamları ,bürokratlar,siyasetçiler  büyük bir heyecan ve duyarlılıkla Şanlıurfasporu ve yönetimini 3 gün boyunca birlik olup Şanlıurfaspor'u misafir ettiler.

PTT 1. Ligi 22. haftasında Ankara’da seyircisiz oynanan Ankaragücü Şanlıurfaspor maçı öncesinde ve sonrasında Ankara da faaliyet gösteren Şanlıurfa sivil toplum kuruluşları yaptıkları organizasyonla Şanlıurfaspor'a moral verdiler.

Maçtan bir gün önceki akşam yemeğinde,Şanlıurfa Valisi, Celalettin GÜVENÇ,Belediye Başkanı,Dr  A. Eşref FAKIBABA , Milletvekileri,Şanlıurfaspor Başkanı Fethi ŞİMŞEK ve Yönetim Kurulu,Şanlıurfalı bürokratların tümü,İşadamları,Ankaradaki memleket özlemiyle tutuşan Urfa'lılar,Şanlıurfa Platformu Başkanı Habip Çadırcı,Şurkav Ankara ve İstanbul temsilcilikler,Suruç Derneği,Siverek Derneği,Birecik Derneği ,Ankara Şanlıurfalılar Derneği ,Başkanları ve Yönetim Kurullarının katılımıyla , akşam yemeğinde Şanlıurfa'lıların Ankara'da birlik ve beraberliklerini gösterdiler.

Maçta Ankaragücüspor ile aynı şeref türibinini paylaşan Urfalı katılımcılar 5-6 kat fazla çoğunlukla Urfaspor'a olan ilgiyi açıkça ortaya koydular.

Şanlıurfaspor'un 1–0 galibiyeti ile sonuçlanan maçtan sonra, başta  Şanlıurfa Valisi Celalettin GÜVENÇ, Sanlıurfaspor Başkanı Fethi ŞİMŞEK,  ,Dr. Ferhat ŞELLİ,Uğur BÜYÜKHATİPOLU, İbrahim GÜLLÜOĞLU, Mehmet KAYA, Bekir EREN, Halil YANAMAZ, Halil BAĞIBAN ve çok sayıda Urfa'lılara  uğurlama yemeği  Şander tarafından verildi.

Stk'lar yaptıgı açıklamada birlik ve bereberlikte Stk'lara  maddi ve manevi desteklerde bulanan iş adamlarımız Halil BAĞIBAN ve Halil YANMAZ’a,   tüm STK lar olarak teşekkürlerimizi bir borç bilir ve her zaman  hemşehrilerimizin  iyi ve kötü günlerinde yanlarıda olduğumuz belirtiriz dediler.

Urfahaber/Abdullah Cengiz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star