Ana Sayfa Güncel Strateji Geliştirme Daire Başkanı İşkur’da

Strateji Geliştirme Daire Başkanı İşkur’da

Strateji Geliştirme Daire Başkanı Fazıl Küçük Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda’yı makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2013 Çarşamba 14:38
Strateji Geliştirme Daire Başkanı İşkur’da

Alo 170 çağrı merkezi’nin çalışmalarını yerinde incelemek, yapılan çalışmalar hakkında bilgi almak ve sözleşme yenilemek için Şanlıurfa İli’ne gelen Strateji Geliştirme Daire Başkanı Fazıl Küçük Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl  Müdürü Necdet Karasevda’yı makamında ziyaret etti.

Özellikle çağrı merkezi bünyesinde çalışan elemanların istihdam edilmesinde İşkur’un yoğun bir çaba sarfettiğini dile getiren Küçük, azimli bir şekilde çalışmalarını sürdüren İşkur personelinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Strateji Geliştirme Daire Başkanı Fazıl Küçük’ün ziyaretinden dolayı memnun olan İşkur İl Mdüdürü Necdet Karasevda;

‘’Yapılan çalışmalarda başarıya ulaşmamızdaki en büyük faktör Bakanımız, Valimiz, Milletvekillerimiz ve Genel Müdürlüğümüz ile olan uyum politikamdır. El ele vererek istihdamın sağlanması ve işsizliğin azaltılması için çok çalışıyoruz. En küçük birimden en büyük birime kadar uyumlu bir diyalog içindeyiz. Başarılı çalışmaların artarak devam edeceğinden hiç endişemiz yok. Çünkü bizdeki bu azim ve kararlılık devam ettiği müddetçe nice güzel başarılara imza atacağız.  Bu çalışmalarda emek sarfeden herkese yürekten teşekkür ediyorum’’ dedi.

Strateji Geliştirme Daire Başkanı Fazlı Küçük yaptığı ziyaret sonrasında göstermiş oldukları ilgi ve yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı tüm İşkur çalışanlarına övgü dolu sözlerle teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Şanlıurfa'da Suriyeliler sistemi kilitledi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star