Ana Sayfa Dünya ŞUÇGAD’TAN BAŞKAN BAYDİLLİ’YE ZİYARET

ŞUÇGAD’TAN BAŞKAN BAYDİLLİ’YE ZİYARET

Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği (ŞUÇGAD) Başkanı Tahir Gülebak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2015 Cuma 06:39
ŞUÇGAD’TAN BAŞKAN BAYDİLLİ’YE ZİYARET

Karaköprü Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, ŞUÇGAD Başkanı Gülebak, Başkan Baydilli’ye derneğin kuruluş amacı hakkında bilgi verdi.

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan ŞUÇGAD Başkanı Gülebak, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi.

Amacımız; Şanlıurfa’da görev yapan basın camiasını bir araya getirmek…

Derneğin kuruluşu hakkında Başkana bilgi verdiklerini aktaran Gülebak, “Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak Başkanımız Metin Baydilli’yi ziyaret ettik. Derneğimizin asıl amacı Şanlıurfa’da görev yapan tüm basın mensuplarını bir araya getirmektir. Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Derneği olarak başkanımızın başarılarını ve sorunlar iletmek için 24 saat başkanımızla birlik beraberlik içinde olduğumuzu kendisine iletmek istiyoruz. Çünkü biz Şanlıurfa için tek kalem diye bir sloganla yola çıktık. Başkanımızda Şanlıurfa için çalıştığından her zaman kendisiyle birlikte olacağımızı söylemek istiyorum” dedi.

Öte yandan ŞUÇGAD Başkanı Gülebak, 2 haftada 1 dernek binasında düzenlenen “Şanlıurfa için Tek Kalem” programına Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’yi davet ettiklerini de sözlerine ekledi.

 Başkan Baydilli: “Yerel medya Şanlıurfa’nın tanıtımı için çok önemli”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ise, ŞUÇGAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler derneği bizi kurumumuzu ziyaret ederek bizi onura ettiler. Malumunuz yerel basın, yerel medya, Şanlıurfa’nın tanıtımı için çok önemli bir değere ve öneme sahiptir. Birlik ve beraberlik içerisinde tek kalem adı altında bu derneği kurup Şanlıurfa’nın tanıtımı için, Şanlıurfa’nın ileri gitmesi için, birlik ve beraberlik için alacakları kararların yanında her zaman biz kurumumuz olarak destek vermeye hazırız” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık