Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞUFSAD AGİED Ve Urfa Haberi Ziyaret Etti

ŞUFSAD AGİED Ve Urfa Haberi Ziyaret Etti

Şanlıurfa fotoğrafçılar derneği (ŞUFSAD) anadolu girişimcileri iş birliği ve eğitim derneği (AGİED) ve urfa haber gazetesini ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2013 Pazar 11:08
ŞUFSAD AGİED Ve Urfa Haberi Ziyaret Etti

Ziyaret esnasında Şanlıurfa Fotoğrafçılar derneği Başkanı Bünyamin Çadırcı ve yönetim kurulunda bulunan Şahin Avcı, Cüneyt Çetiner, Mahmut Marangoz, Sedat Basmacı, AGİED başkanı, Mehmet İnat, AGİED Başkan yardımcısı Mehmet Ali Çiftçi ve urfa haber imtiyaz sahibi Ahin Güneş ile bilgi alışverişinde bulundular.

ŞUFSAD üyeleri urfa haber gazetesinin çalışmalarını takdir ettiklerini şanlıurfa’ya katkılarının büyük olduğunu, medyada önemli boşluğu doldurduklarını ifade ettiler.

AGİED derneği başkanı Mehmet İnat, dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek şanlıurfaya dernek olarak yaptıkları faaliyetleri anlattı.

Urfa haber imtiyaz sahibi Ahin Güneş ise, yapılan ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu dile getirerek, ŞUFSAD ve AGİED derneklerinin toplum kuruluşları içerisinde şanlıurfa için önemli çalışmalar yaptıklarını söyleyerek ŞUFSAD üyelerine ziyaretleri için teşekkür  ederek, Dernek çalışmalarında başarılarının devamını diledi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star