Ana Sayfa Ekonomi ŞUGİAD’LI İŞ ADAMLARININ ‘MAVİ TUR’ MACERASI

ŞUGİAD’LI İŞ ADAMLARININ ‘MAVİ TUR’ MACERASI

Şanlıurfa Genç İşadamları Derneği (ŞUGİAD) üyesi işadamları Mersin’in koylarında denize girip tüplü dalış yaptılar.

Giriş Tarihi: 19 Haziran 2012 Salı 03:37
ŞUGİAD’LI İŞ ADAMLARININ ‘MAVİ TUR’ MACERASI
‘Mavi Tur’ organizasyonuyla yaza merhaba diyen Şanlıurfalı işadamları Mersin’den memnun ayrıldı.
Kızkalesi’nden tekneye binen Şanlıurfalı işadamları, Maceraperest Doğa Sporları Okulu’nun eğitmenleri nezaretinde ilk dalışı Altın Orfoz ve Yapraklı Koyu’nda yaptılar. Başkanlar, Mercanlar, Ahtapotlar, Köpek Balıkları ve Yunuslar grubu olarak beşerli dalış yapan işadamları farklı balık türlerinin yanı sıra mağara dalışları gerçekleştirdi.
İşadamlarının mağarada heyecanlı dakikalar geçirdiğini söyleyen Maceraperest Doğa Sporları Okulu Kurucu Eğitmeni Salih Mutlukaya, “İşadamlarımız 25’er dakika süren ve 6 metre derinlikte gerçekleşen dalışları başarı ile tamamladılar. Yarım saatlik bir eğitim almalarına rağmen hata yapmadan dalışlarını tamamladılar.” dedi.

‘İŞADAMLARI İÇİN MANGALIN BAŞINA GEÇTİ’
Öğleden sonraki dalışların; Akyar Koyu’nda muhteşem su altı güzellikleri ile egzotik bir ortamda gerçekleştirildiğini kaydeden ŞUGİAD Başkanı Mehmet Öksüzoğlu da, kendileri için çok keyif verici bir deneyim olduğunu söyledi. Tüple dalan ve Mersin’in mavi sularında yüzerek yorgun düşen ŞUGİAD’lı işadamları için mangalın başına da geçen Başkan Öksüzoğlu, etleri pişirerek tek tek ikram etti. Üyelerin birbirleri ile kaynaşması için bu tür organizasyonları daha sık yapacaklarını da kaydeden Başkan Öksüzoğlu, “İş stresinden bunalan üyelerimizi çeşitli sosyal aktivitelerle rahatlatmaya çalışıyoruz. Bunlardan bir tanesi de ‘Mavi Tur’ organizasyonuydu. Önümüzdeki günlerde Karadeniz’in muhteşem güzelliklerle dolu yaylalarını da ziyaret edeceğiz. ŞUGİAD’ı takip edin stressiz bir iş hayatı yaşayın.” diye de çağrıda bulundu.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'daki kurumlarda yeni dönem başlıyor

Urfa'daki kurumlarda yeni dönem başlıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık