Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞUKAD ve ORTAKPAYDA'dan Duygulu Yılbaşı

ŞUKAD ve ORTAKPAYDA'dan Duygulu Yılbaşı

Yılbaşında çocuk esirgeme yurdunda kalan kimsesiz çocukları ŞUKAD ve ORTAKPAYDA Dernekleri yanlız bırakmadı.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 01:03
ŞUKAD ve ORTAKPAYDA'dan Duygulu Yılbaşı
Her iki derneğin yöneticileri ve üyeleri Çocuklarla yıl başını geçirdiler.  Yılbaşında anlamsız ve bir o kadar masraflı yıl başı programlarına katılan vatandaşların yerine, kimsesiz çocukları bu özel günde yanlız bırakılmaması gerektiğine inandıklarını ifade eden kısa adı ŞUKAD olan Şanlıurfa Kadınlarını Kalkındırma Derneği  ve ORTAKPAYDA Derneği yöneticileri örnek bir davranışa imza attılar.

Yıl başında kimsesiz çocukları neden yanlız bırakmadıklarını ifade eden ŞUKAD Başkanı Vildan Polat, anlamsız yılbaşı eğlenceleri yerine böyle bir organizasyonu düzenlediklerini katılan ve yardım eden herkese teşekkür ettiklerini ifade etti.

Polat açıklamasında: "Biz gerçek anlamda o gece orda olmamız gerektiğine inandığımız için ordaydık çocuklarımızda bizde mutluyduk. Vatandaşlarımız her zaman ellerinde pastaları ile gidip çocuklarımız ile vakit geçirmelidir diye düşünüyoruz. Ve bunu her zaman yapıyoruz. ORTAKPAYDA dernek başkanımız Erkan Çift budak ‘da üyeleri ile bizlerle birlikte oldukları için her zaman birlikten kuvvet doğar anlayışı ile yol alan bir dernek oldukları için destekleri için teşekkürlerimizi sunarız.’’dedi.

Vildan Polat yeni yıl mesajında ise ‘’2012 yılının tüm milletimize hayırlar getirmesini barış içinde huzur dolu bir yıl olması dileklerimle kutlamasında bulunuyorum’’ dedi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık