Ana Sayfa Urfa Haberleri Sultan Sarayı'nda Sultanlar Gibi Evlendiler (FOTO & VİDEO)

Sultan Sarayı'nda Sultanlar Gibi Evlendiler (FOTO & VİDEO)

Tüver İnşaat’ın sahiplerinden şanlıurfa’lı tanınmış iş adamı Fevzi Eriş’in kardeşi, heykeltıraş Kasım Eriş ile Zehra Asoğlu Şanlıurfa Sultan Saryı’ında düzenlenen görkemli düğün töreni ile dünya evine girdi.

Giriş Tarihi: 8 Mayıs 2013 Çarşamba 07:46
Sultan Sarayı'nda Sultanlar Gibi Evlendiler (FOTO & VİDEO)

2 binin üzerinde seçkin davetlinin katıldığı düğün töreninde genç çiftin nikahını Karaköprü Belediyesi Nikah memuru  Müslüm Akıllı kıyarken şahitliklerini ise Şanlıurfa’lı İşadamı Aziz Taşkaya ve  Dilek Güneş yaptı.

Damadın kirveliğini iş adamı Aziz Taşkaya’nın yaptığı düğün törenine yoğun programı dolayısı ile düğüne katılamayan Şanlıurfa milletvekili Kasım Gülpınar gönderdiği telgraf mesajı ile gelin ve damadı tebrik etti. Gülpınar’ın mesajı salonda yüksek oranda zılgıtlara ve alkış aldı.

Şanlıurfa’lı yerel sanatçıların söylediği bir birinden güzel türkülerle davetliler müziğe doydu. Davul ve zurna eşliğinde halaylar çekildi. Gelin ve damada takı takma töreninde davetliler adeta biri biri ile yarıştı.

Dolarların havada uçuştuğu törende, damadın ve gelinin mutlulukları objektiflerden kaçmadı. Gece geç saatlere kadar süren düğün töreninde özellikle damadın 90 yaşındaki ninesinin halaya girerek baş çekmesi salonda zılgıt ve alkışlarla karşılandı.

Çok sayıda, siyasetçi, iş adamı ve bürokratında iştirak ettiği düğün gece geç saatlere kadar sürdü.

Biz de Urfa Haber olarak  Kasım – Zehra Eriş çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık