Ana Sayfa Urfa Haberleri Suriyeli Vatandaşlara Yardım Platformu,Metin İlci’ye Plaket Verdi

Suriyeli Vatandaşlara Yardım Platformu,Metin İlci’ye Plaket Verdi

Gerem,Milli Eğitim Müdürümüze Katkılarından Dolayı Teşekkür Ettik.

Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2013 Salı 06:45
Suriyeli Vatandaşlara Yardım Platformu,Metin İlci’ye Plaket Verdi

Suriyeli Vatandaşlara İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem ve beraberinde Komite Başkanı Adil Saraç, Şanimder Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Elbirliği Derneği Başkanı Handan Karataş, Verenel Derneği Başkanı Ahmet Sevim, Günyüzü Derneği Başkanı Veysel Toprak, Rehader Başkanı Murat Müjde ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’yi makamında ziyaret ederek Suriyeli vatandaşlara yapılan yardımlarından ötürü bir plaket takdim etti.

Plaket takdimi öncesi bir konuşma yapan Suriyeli Müslümanlara İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem “Bugün Milli Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettik. Şanlıurfa’da sivil toplum kuruluşlarının başlatmış olduğumuz Suriyeli Mazlum halkına yardım kampanyasına büyük katkıları oldu Milli Eğitim Müdürlüğü olarak. Bu vesileyle kendilerine teşekkür ediyor ve plaket takdim ediyorum dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise yaptığı konuşmada “Ben başta Suriyeli vatandaşlarımıza yardım platformu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri olarak bizleri ziyaretlerinden dolayı son derece memnun olduk. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bölgemizde yaşanan bu zor ve acılı günlerde Suriyeli vatandaşlarımıza bir merhem olabilmek onların dertlerine derman olabilmek için çocuklarımızın günlük olarak almış olduğu harçlıklarını onlarla birlikte paylaşıp, onların yarısına merhem olabilmek,  onlara bir öğün ekmeği alabilme çabası içerisinde okullarımızla öğrencilerimizle, öğretmenlerimizle. İdarecilerimle birlikte Suriye Platformuna yapılabilecek her türlü çalışmaya biz katkı sunmaya çalıştık. Ben başta Suriyeli Vatandaşlarımıza Yardım Platformu Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum dedi.

Konuşmaların ardından Suriyeli Vatandaşlara İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Geren ve Komite Başkanı Adil Saraç,  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci’ye plaket takdim ettikten sonra birlikte hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra ziyaret sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık