Ana Sayfa Urfa Haberleri SURİYELİLER ARASINDA KAVGA: 4 YARALI

SURİYELİLER ARASINDA KAVGA: 4 YARALI

İlçenin Kale boğazı caddesinde Suriyeli iki aile arasında çıkan kavgada ikisi ağır olmak üzere toplam 4 kişi yaralandı.

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2015 Pazartesi 21:24
SURİYELİLER ARASINDA KAVGA: 4 YARALI

Siverekgençlik haberine göre Suriyeli oldukları öğrenilen Yusuf ve Hanim aileleri arasında belirlenmeyen bir sebepten çıkan sözlü tartışma kavgaya dönüştü.

Kavgaya iki aileye mensup kişilerin katılmasıyla olay büyüdü. Bıçak ve sopaların kullanıldığı kavgada Hanim ailesinden Muhammed, Besil, Ahmet Hanim çeşitli yerlerinden bıçaklanırken, Yusuf ailesinden ise Emel Yusuf yaralandı. Olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ekipleri sevk edildi. Olay yerinde güvenlik önlemleri alan polis ekipleri iki aileyi olay yerinden uzaklaştırdı.

Kavgada yaralananlar ambulanslar ile Siverek devlet hastanesine kaldırıldı. Siverek Devlet hastanesinde Jandarma yoğun güvenlik önlemleri alırken, tedavi altına alınan yaralılardan iki kişinin hayati tehlikesinin olduğu öğrenilirken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR
  • yorum2015-05-15 10:26:44Urfadan

    Hemen her gün her şehirden bir Suriye'li vak'ası gelmezse olmuyor.İstanbul'da en işlek caddelerde yayaların bulunmaması gereken noktalarda karanlık vakitlerde elinde kucağında ve eteğinde üç dört çocukla dilenen Suriyeli kadınlar, Beyoğlu İstiklal'de hareket halindeki tramvayın arkasına önüne asılmış on onbeş sahipsiz Suriyeli çocuk ve bunların fotoğrafını çeken turistler, Türkiye'nin dünyaya yansıyan imajını düşünün.Zabıta, trafik görevlisi yok mu?Suriyeliler Türkiye'nin değil Suriye'nin sorunu.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık