Ana Sayfa Urfa Haberleri SURİYE’YE İKİ ADET İNSANİ YARDIM TIR’I GÖNDERİLDİ

SURİYE’YE İKİ ADET İNSANİ YARDIM TIR’I GÖNDERİLDİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşlarından oluşan İnsani Yardım Platformu tarafından iki adet İnsani Yardım TIR’ının Suriye’ye gönderildiği programa katıldı.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2014 Pazartesi 20:27
SURİYE’YE İKİ ADET İNSANİ YARDIM TIR’I GÖNDERİLDİ

Yardım TIR’larının gönderilmesi programında Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e, Genel Sektreter Balamir Gündoğdu ve İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem eşlik etti.

 

Bir çok yardım malzemesinin yer aldığı yardım TIR’larının önünde açıklama da bulunan İnsanı Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem, “Ramazan Ayının içerisinde olmamız münsebetiyle merhamet duygularının kabardığı bir aydayız. Bu gün Suriyeli kardeşlerimize 151 ve 152’inci TIR’ımızı göndereceğiz. Bu çalışmalarımıza ilk günden bu güne Valiyken de Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra da hep yanımızdaydı. Kendilerine teşekkürlerimizi ifade ediyorum” dedi.

 

Hayırsever bir iş adamı tarafından  bağışlanan 30 ton  gıda yardımının yer aldığı TIR’larla birlikte Suriye’ye 152’inci yardım TIR’ının gönderildiği belirtildi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star