Ana Sayfa Urfa Haberleri Suruç Belediyesinden Sünnet Şöleni

Suruç Belediyesinden Sünnet Şöleni

Şanlıurfa’ nın Suruç ilçesinin Avukat imam Şahin Kültür Merkezinde Suruç belediyesi tarafından geleneksel sünnet şöleninde bu yılda 200 kimsesiz ve fakir çocuklara sünneti yapıldı

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2012 Salı 17:49
Suruç Belediyesinden Sünnet Şöleni

Abdullah Yiğit /Urfahaber Şanlıurfa’ nın Suruç ilçesinin Avukat imam Şahin Kültür Merkezinde Suruç belediyesi tarafından geleneksel sünnet şöleninde bu yılda 200 kimsesiz ve fakir çocuk sünneti yapıldı.


Tüm 200 kimsesiz ve fakir çocukların sünnet elbiseleri   belediye tarafından Alındığını.

Sünnet olacak çocuklar anneleri ile beraber geldiler bazıları. ise 4- yaşındaki çocukları   ise belediye başkan vekili hülya demir onları kucaklarına alarak sevdi bazı çocuklar ise ağladı .

Sünnet törenin olduğu  avukat imam şahin kültür merkezinde  yapılan törende Belediye Başkan Vekili Hülya Demir ve belediye meclis üyeleri ve çocukların aileleri ve sünnet yapacak  doktorlar tarafından yapıldı.

Tek tek yapılan  çocukların sünneti uzman doktorlar yaptı.
Suruç Belediye Başkan Vekili Hülya Demir urfahaber.net Muhabiri Abdullah Yiğit yaptığı açıklama da: biz Suruç belediyesi olarak geleneksel olarak her yıl 200 fakir ve kimsesiz çocukları yaptığımız çalışmalar sonucunda Suruç belediyesi imam şahin kültür merkezi nde bugün ilçemizin çocuklarını sünnet ini yaptık biz belediye olarak her zaman halkımızın yanında olmuşuzdur biz geldiğimizden   bu yana halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirdik ve yaptıklarımız yapacaklarımızın teminitadır. bu gün bende burada duygulandım fakir ve kimsesiz çocukları gördüm onların duygularını paylaştım ve çocuklarımızı sünnet i uzman sünnetçiler tarafından yaptık.    fakir ve kimsesiz 200 çocuğunun  sünnet elbisesini  biz belediye olarak  aldık . belediyemizin kültür çalışmalarımız devam edecek olduğunu ifade eden başkan   demir. biz her zaman halkımızın yanında olmuşuzdur belediye olarak ilçede siyasi parti gözetmeden hizmetlerimizi halkımızın yanına gitmişizdir. belediyemiz kapımız her zaman acık olduğunu  ifade ederek biz hizmet için geldik dedi .
urfahaber/ özelYORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık