Ana Sayfa Urfa Haberleri SURUÇ DERNEĞİ VEKİL GÖK’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

SURUÇ DERNEĞİ VEKİL GÖK’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Suruç Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ankara Şubesi Başkanı ve üyeleri Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Abdulkerim Gök’ü makamında ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2012 Çarşamba 19:32
SURUÇ DERNEĞİ VEKİL GÖK’Ü MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Suruç Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Ankara Şubesi Başkanı ve üyeleri Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Abdulkerim Gök’ü makamında ziyaret etti.  Şanlıurfa’ya yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili bilgi alış verişinde bulunuldu.   Suruç Sulama Tüneli projesi hakkında bilgi veren Dr. Abdulkerim Gök; projenin söz verilen tarihte bitirilmesi için çalışmanın son hızla devam ettiğini söyledi.

Suruç Pompaj Sulaması Projesini ‘Mühendislik harikası’ olarak nitelendiren Milletvekili Gök, projeden 105 köyün faydalanacağını vurguladı. Suruç Ovası Pompaj Sulaması projesiyle Suruç Ovasının yeniden hayata kavuşacağını ifade etti. Suyun gelmesi ile birlikte yıllardır bakire kalmış Suruç ovasının kurak topraklarının, yeniden bölgeye ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacağını söyledi.

Ayrıca,  seçildiği gün olan 12.6.2011 tarihinden bu güne kadar Suruç’ta  nelerin yapıldığını bundan böyle de nelerin yapılacağını aktaran Milletvekili Gök,  ; birlik ve beraberlik içerisinde oldukları sürece birçok hizmete daha imza atacaklarını vurguladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dr. Abdulkerim Gök misafirlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star