Ana Sayfa Siyaset SURUǒTA ERDOĞAN’A AYAKKABI KUTULU PROTESTO

SURUǒTA ERDOĞAN’A AYAKKABI KUTULU PROTESTO

Yerel seçimler kapsamında Urfa’ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Suruç ovası sulama kanalı açılışı için gittiği ilçede yurttaşlar tarafından yumurta atılarak protesto edildi.

Giriş Tarihi: 9 Mart 2014 Pazar 13:34
SURUǒTA ERDOĞAN’A AYAKKABI KUTULU PROTESTO

Aligor beldesindeki yurttaşlar Erdoğan’ı protesto etmek için elektrik direğine içinde sahte dolar bulunan ayakkabı kutuları astı.

Yerel seçimler kapsamında bugün Urfa’ya gelen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Suruç Ovası Sulama Kanalı açılışı için gittiği kentte yurttaşlar tarafından yumurta atılarak protesto edildi. Urfa’dan 35 km uzaklıktaki Suruç ilçesine askeri helikopterle giden Erdoğan Mürşitpınar Fener Birliği’ne indi. Oradan Suruç’a doğru otobüsle yola çıkan Erdoğan, ilçe girişinde Suruçlular tarafından atılan yumurta atılarak protesto edildi.

Daha sonra Cumhuriyet Meydanı’nı geçip küçük bir kalabalığa hitap eden Erdoğan, “Hem benden su istiyorlar hem de bana yumurta atıyorlar” diyerek saldırıyı doğruladı. Daha sonra uzaktan komanda ile sulama kanalının açılışını yapan Erdoğan ilçeden ayrıldı.

Öte taraftan Urfa ile Suruç arasında bulunan Aligor beldesindeki yurttaşlar Erdoğan’ı protesto etmek için beldenin girişindeki elektrik direğine içinde sahte dolar bulunan ayakkabı kutularını astı. Ancak Erdoğan güzergahı kullanmadığı için protestoyu görmedi.

 

kaynak: Diha

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan, kanaat önderleri ile buluşacak

Erdoğan, kanaat önderleri ile buluşacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık