Ana Sayfa Eğitim Suruç'ta fakiröğrencilere anlamlı yardım

Suruç'ta fakiröğrencilere anlamlı yardım

Suruç'ta Zeugma Leo Kulübü ismini taşıyan Lions Kulüpleri bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu tarafından ilçede ki Eğrice ilk ve ortaokuluna ayakkabı, mont yardımı yapıldı.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2013 Cuma 15:03
Suruç'ta fakiröğrencilere anlamlı yardım

Suruç'ta Zeugma Leo Kulübü ismini taşıyan Lions Kulüpleri bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu tarafından fakir öğrencilere yönelik yardım etkinliğinde ilçede ki Eğrice ilk ve ortaokulunda eğitim gören yaklaşık 320 fakir öğrenciye ayakkabı mont yardımı yapıldı.

Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada, hayır sever iş adamlarının yaptıkları bu yardımların kendilerini çok duygulandırdığını ve memnun ettiğini vurguladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Mehmet Han Özdemir ayrıca yardımların dağıtılmasında destek veren Zeugma Leo Kulübü ve Lions Kulüpleri  bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu yetkilileri ile emeği geçen öğretmenlerle görevlilere sonsuz teşekkürlerini sunduğunu ifade etti.

 

Zeugma Leo Kulübü ismini taşıyan Lions Kulüpleri bünyesindeki genç sivil toplum kuruluşu yetkilileri yardımla ilgili yaptıkları açıklamada:

"Urfa- Suruç Eğrice köyündeki Eğrice İlköğretim okulu öğrencilerine yardım amaçlı bir kampanya başlattık. (21 Aralık 2012) toplanan yardım paralarıyla 322 mont, 402 çift bot ve 411 çift çorap aldık. 16 Ocak 2013 tarihinde yola cıkan kargomuz 18 Ocak 2013 tarihinde okula ulaştı. Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir'in destekleri ile de bu yardımlarımızı ilgili öğrencilere ulaştırmanın sevincini yaşadık. Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dediler.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık