Ana Sayfa Spor SURUÇ'TA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENİYOR

SURUÇ'TA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENİYOR

Suruç Kaymakamlığı ve Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Büro Amirliği kapsamında liseler arası halı saha futbol turnuvası düzenliyor.

Giriş Tarihi: 20 Nisan 2012 Cuma 10:36
SURUÇ'TA FUTBOL TURNUVASI DÜZENLENİYOR
Şanlıurfa Suruç Kaymakamlığı veEmniyet Müdürlüğü Toplum DestekliPolis Büro Amirliği kapsamında liseler arası halı saha futbol turnuvası düzenliyor. Yapılan futbol turnuvasının açılışına Suruç Kaymakamı Fatih Akbulut, Emniyet Müdürü Mehmet Şen ve Suruç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir katıldı.

'Maç 90 Dakika Kardeşlik Bir Ömür Boyu' sloganıyla yapılan futbol turnuvasında toplamda 8 lise finalde kupa kaldırmak için yarışacak. Yapılan futbol turnuvasının açılışı ve hakemliğini yapan Kaymakam FatihAkbulut, "Gençlerin spora olan ilgisini arttırmak ve gençlerin emniyetle olan diyaloğunu geliştirmek için liseler arası halı saha futbol turnuvasını düzenledik." dedi. Gençlerimizin spora teşviklerini arttırmak için Suruç'ta ilgili daire amirleri olarak ellerinden geleni yapacaklarını dile getiren Akbulut, "Ayrıca, düzenlediğimiz bu kardeşlik turnuvasında yarışacak olan gençlerden edindiğim izlenime göre gençler, bu tür organizasyonlardan çok memnun kaldıklarını gördüm." ifadesini kullandı.

Yapılan bu futbol turnuvasının bir kupa kaldırmanın ötesinde bir organizasyon olduğunu söyleyen Suruç Emniyet Müdürü Mehmet Şen, "Biz, emniyet birimleri olarak sevgili gençlerimizle iyi bir diyalog kurarak bundan sonra her daim sevgi ve kardeşliğin kupasını kaldıracağız." dedi.

Liseli gençlere yönelik düzenledikleri futbol turnuvası için Kaymakam'lık ve emniyet'e teşekkür ettiklerini belirten Suruç Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir, şunları söyledi: "Gençlerimiz eğitim ve öğretimin yanında bu tür sosyal faaliyetlere seyirci veya yarışmacı olarak katılması sınava hazırlık dönemlerinde stres atmalarına neden oluyor."

Turnuva açılışında maçları izlemeye gelen 500 öğrenciye eşofman ve forma dağıtımında bulunarak gençlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.



(HABERLER.COM)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık