Ana Sayfa Spor Suruç'ta öğrenciler kıran kırana karşılaştı

Suruç'ta öğrenciler kıran kırana karşılaştı

Suruç’ta 20 okulun katıldığı küçükler futbol turnuvası 2001 – 2002 doğumlu öğrencilerin katılımı ile gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2013 Pazartesi 23:59
Suruç'ta öğrenciler kıran kırana karşılaştı

Suruç İlçe milli eğitim müdürlüğünün  organize ettiği 24 Aralıkta başlayan ve  Suruç’taki okullar arasında düzenlenen küçükler futbol turnuvası  bu gün tamamlandı.

Zevkli ve çekişmeli geçen turnuvanın sonunda üçüncülük maçında Akören Ortaokulu ile  Mehmet Akif Ortaokulu  karşılaştı. Çekişmeli geçen mücadele sonunda üçüncülük kupası Akören Ortaokulu’nun oldu . Finalde ise Namık Kemal Ortaokulu ile Süleymanşah Ortaokulu karşılaştı. Final karşılaşmasını Namık Kemal Ortaokulu kazanarak turnuva birincisi, Süleymanşah Ortaokulu Turnuva ikincisi oldu. Namık Kemal Ortaokulu İlçemizi Şanlıurfa’da temsil edecektir.

14 Ocak 2013 pazartesi günü yapılan final karşılaşmasının akabinde ödül töreni yapıldı. Ödül töreninde ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han ÖZDEMİR, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mahmut YAĞMURLU, Harun DOĞAN, Mehmet ÖZER, okul yöneticileri ve öğrenciler katıldılar.

Birinci olan takıma kupasını ve hediyelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han ÖZDEMİR, İkinci olan takıma kupasını ve hediyelerini Şube Müdürü Mehmet ÖZER verdi. Üçüncü olan takıma kupasını ve hediyelerini Milli Eğitim Şube Müdürü aynı zamanda İlçe Gençlik ve Spor müdürü olarak görev yapan Harun DOĞAN verdi.

Öğrencilere hediye olarak eşofman takımı dağıtıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star