Ana Sayfa Urfa Haberleri Şuski'de kontak kapatma

Şuski'de kontak kapatma

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan yaklaşık 100 işçi, taşeron olarak çalışmak istemediklerini söyleyerek iş bırakma eylemi kararı aldı.

Giriş Tarihi: 31 Aralık 2014 Çarşamba 12:34
Şuski'de kontak kapatma

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan yaklaşık 100 işçi, yeni yılda taşeron olarak çalışmak istemediklerini söyledi ve iş makinelerinin kontaklarını kapatarak greve başladı.

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü bünyesinde taşeron firmada çalışan yaklaşık 100 işçi yeni yılda, taşeron olarak çalışmak istemediklerini ifade ederek, protesto için kontak kapattı.

Sancaktar Mahallesi'nde toplanan ve iş makinelerinin kontaklarını kapatarak grev başlatan işçiler, araçların anahtarlarını göstererek çözüm buluncaya kadar eylemlerini sürdüreceklerini belirterek yaşadıkları sıkıntıyı anlattılar.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-01-03 04:45:44MUSTAFA

    BU NEDİR ŞİMDİ ? HEP FAKİR Mİ EZİLECEK, GARİBAN MI SIZLAYACAK HEMDE AK PARTİYE OY VERMİŞ, İNANMIŞ VE GÜVENMİŞ. HANİ İYİLEŞTİRME VAAT EDİLMİŞ İDİ, HANİ SİZ OY VERİN HER ŞEY DÜZELİR DENMİŞTİ! BUDA MI GOL DEĞİL BUDA MI YALAN, BUDA MI MÜTEAHHİTTE RANT? YAZIKLAR OLSUN DEPLASMANDA KRALIM DİYENLERE. HELAL OLSUN BENİM GARİBAN OY VERİP İNANMIŞ, GÜVENMİŞ VE KİMSESİZ URFALIMA.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star