Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞUTB Heyeti TOBB Genel Kurulu'nda

ŞUTB Heyeti TOBB Genel Kurulu'nda

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetimi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Kurul toplantısına katıldı.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2014 Pazar 07:26
ŞUTB Heyeti TOBB Genel Kurulu'nda

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği 70. Mali Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.

Soma'da yaşanan felaketten dolayı yapılan saygı duruşu ile başlayan TOBB 70. Genel Kurulu'na; Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan, bakanlar, Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Ömer Eyyüpoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, Ali Çiçek, Mehmet Emin Aydın, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, delegeler ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Genel Kurul'da konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, özel sektörün gelecekten Umutlu olduğunu ifade ederken, yeni bir büyüme modeli ve yeni yapısal reformlara ihtiyaç olduğunu söyledi.

Genel Kurul'dan sonra açıklama yapan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis ve Disiplin Kurulu üyeleriyle birlikte katılım gösterdiklerini söyledi.

Her yıl gerçekleştirilen TOBB Genel Kurulu'nun bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleştirildiğini belirterek, ekonominin nabzının burada tutulduğunu ifade etti.

Başkan Kaya; "Genel Kurul ülkemiz, bölgemiz ve ilimiz adına oldukça faydalı geçti. Kamuoyu tarafından da dikkatle izlenen Genel Kurul'un tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

 

(Kaynak: Gazeteipekyol)

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık