Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞUTB MECLİS ÜYELERİ KARDEŞLİK İÇİN YÜRÜDÜ

ŞUTB MECLİS ÜYELERİ KARDEŞLİK İÇİN YÜRÜDÜ

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis Üyeleri Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından düzenlenen; "Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet” yürüyüşüne katıldı.

Giriş Tarihi: 18 Eylül 2015 Cuma 05:06
ŞUTB MECLİS ÜYELERİ KARDEŞLİK İÇİN YÜRÜDÜ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin de (TOBB) a aralarında olduğu 250 sivil toplum kuruluşunun destek verdiği “Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Buluşması” çok geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Meclis üyeleri de gerçekleştirilen yürüyüşe katıldı.

Yürüyüş sonrasında açıklama yapan Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, yürüyüşün büyük bir katılımla gerçekleştirildiğini belirterek birlik ve beraberlik mesajı verdi.  Türkiye’nin teröre karşı tek ses olduğunu aktaran Başkan Kaya;  "Meclis üyelerimizle kardeşlik için yürüdük, Hepimiz bü ülkenin evlatlarıyız ve paylaşamayacağımız hiçbir şey yoktur. Temennimiz bu tatsız olayların bir an önce son bulmasıdır.” diye konuştu.

Ankara Sıhhiye Meydanı’nda başlayan Teröre Hayır, Kardeşliğe Evet Yürüyüşü Ulus’taki Birinci Meclis’in önünde sona erdi. Buluşmadaki tek ortak payda Türk bayrağı oldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık