Ana Sayfa Dünya ŞUTSO MECLİS ÜYELERİ KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

ŞUTSO MECLİS ÜYELERİ KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

ŞUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile personel, Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt’ün organize ettiği kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2015 Pazar 14:17
ŞUTSO MECLİS ÜYELERİ KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı İbrahim İletmiş, Meclis Başkan Yardımcısı Mustafa Taş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil Akkaya, Yönetim ve Meclis Kurulu Üyeleri ile personelin hazır bulunduğu yemek programı sıcak ve samimi görüntülere sahne oldu.

Cevahir Han Restoran’da gerçekleştirilen kaynaşma yemeğinde bir değerlendirme yapan ŞUTSO Meclis Başkan Yardımcısı Kemal Süt düşüncelerini şöyle ifade etti: "Birlik, beraberlik ve kaynaşmayı arzu ettiğimiz bu yemek organizasyonunda, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Meclis Üyelerimiz ve personelimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. ŞUTSO ailesi arasındaki birlik ve beraberliği daha da kuvvetlendirdiğini gördüğümüz, fikir alışverişinde bulunma fırsatını bulduğumuz bu programın gerçekleşmesine vesile olan, emeği geçen ve davetimize icabet eden bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star