Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞUTSO, "TOBB AKREDİTASYON DENETLEMESİ"NDEN BAŞARIYLA GEÇTİ

ŞUTSO, "TOBB AKREDİTASYON DENETLEMESİ"NDEN BAŞARIYLA GEÇTİ

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ŞUTSO) "TOBB akreditasyon denetlemesi"nden başarıyla geçtiği bildirildi.

Giriş Tarihi: 3 Mayıs 2012 Perşembe 05:44
ŞUTSO,
ŞUTSO'dan yapılan açıklamaya göre, ''belge ve raporların güvenilirliğini arttırmak, uluslararası ticaret ve sanayi odası olmaya uygunluk değerlendirmesi, uluslararası ticareti kolaylaştırmak'' gibi hedefleri olan akreditasyon denetimi 3 yılda bir yapılıyor.

TOBB Akreditasyon Kurul Sekteri Volkan Tufan ve TSE Baş Denetçisi Gürol Gökçimen tarafından yapılan denetimlerde, ŞUTSO'da herhangi bir akredite sorunuyla karşılaşılmadığı belirtildi. Söz konusu çalışmalarda ŞUTSO'ya 65 üzerinden 56 puan verildi.


Denetim çalışmalarıyla ilgili bir değerlendirme yapan ŞUTSO Genel Sekreteri Faruk Yaşar, ŞUTSO'nun yönetim, oda ve borsa muamelatı, mali yönetim, iş planlaması yönetimi, haberleşme, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanma, kalite yönetimi, üye ilişkileri, iş geliştirme ve eğitim gibi konularda denetlendiğini belirtti.


Söz konusu denetimden başarıyla geçtiklerini aktaran Yaşar, oda personeli olarak yönetim kuruluyla birlikte en büyük hedeflerinin üyelere daha iyi hizmet sunmak olduğunu kaydetti.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık