Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞUTSO, TSE kalite denetiminden başarıyla geçti

ŞUTSO, TSE kalite denetiminden başarıyla geçti

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ''İSO 9001-2008 Kalite Yönetimi Sistemi Standardı'' çerçevesinde Türk Standardları Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimi başarıyla geçtiği bildirildi.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2011 Pazar 10:40
ŞUTSO, TSE kalite denetiminden başarıyla geçti
ŞUTSO'dan yapılan açıklamaya göre, İSO Baştetkikçi Ertuğrul Altındağ ve Tetkikçi Kamile Özcan tarafından yapılan denetim sonrası ŞUTSO'nun ''İSO 9001-2008 Kalite Yönetimi Sistemi''nin standarda uygun olduğu, çalışmalarını bu şekilde sürdürebileceği belirtildi.

Gözetim tetkiki öncesinde düzenlenen açılış toplantısında konuşan ŞUTSO Başkanı Eyüp Sabri Ertekin ''Kalite Yönetim Sistemi''nin gerekliliğini ve kalitenin önemini vurgulayarak, oda olarak bu konuda çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.


Denetimin ardından Baştetkik Görevlisi Altındağ ile Tetkik Görevlisi Özcan, denetimin olumlu geçtiğini, her hangi bir sorunla karşılaşmadıklarını belirterek, başarıyla yürütülen çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.


Denetimler sırasında ŞUTSO Başkanı Ertekin'in yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Öğretmen, Ömer Yıldırım, Bekir Atlas, Halit Taşdönderen, İbrahim Halil Tepe, ŞUTSO Genel Sekreteri Faruk Yaşar ve birim sorumluları hazır bulundu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık