Ana Sayfa Ekonomi Şutso'dan Dayanışma Kampanyasına 50 Bin TL Destek

Şutso'dan Dayanışma Kampanyasına 50 Bin TL Destek

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın aileleri için başlatılan dayanışma kampanyasına 50 bin TL’lik destek verecek.

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2016 Cuma 21:55
Şutso'dan Dayanışma Kampanyasına 50 Bin TL Destek

Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu başkanlığında bugün toplanan ŞUTSO Yönetim Kurulu, darbe girişiminde şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını hafifletmek ve acılarına ortak olmak adına Başbakan Binali Yıldırım'ın yayınladığı genelgeyle başlatılan dayanışma kampanyasına destek için 50 bin TL yardım kararı aldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanvekili Kadir Kılıçoğlu, "Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi 'sırasında şehit olan vatandaşların aileleri ile yaralanarak gazi olanlara yönelik, Başbakan Binali Yıldırım'ın yayınladığı genelgeyle başlatılan'dayanışma kampanyasına, Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikteŞanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası olarak 50 Bin TL'lik bir destek kararı aldık.

Millet ve devlet 'kenetlenmesinin bir kez daha kendini gösterdiği bu dayanışma kampanyasına destek olmaktaki amacımız, şehit olan 'vatandaşlarımızın ailelerinin acılarını hafifletmek ve gazilerimizin yanında olduğumuzu hissettirmektir. Bu vesileyle şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar, Gazilerimize de acil şifalar diliyoruz" dedi.

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Esnafını Sevindiren Haber

Şanlıurfa Esnafını Sevindiren Haber

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star