Ana Sayfa Spor Taekwondo İl Birincileri Seçildi

Taekwondo İl Birincileri Seçildi

2015 yılı Taekwondo il birincileri 14 Şubat 2015 Pazar günü Gap Arena Kapalı spor salonunda yapılan müsabakalar ile seçildi.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2015 Çarşamba 15:35
Taekwondo İl Birincileri Seçildi

Taekwondo İl Temsilcisi İsmail Erboğa, 2015 yılı faaliyet programı çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz Gençler ve Yıldızlar kız – erkek Taekwondo il seçmeleri müsabakalarına 70 sporcu katıldı. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalya verildi. Burada seçilen sporcularımız Türkiye Taekwondo şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil edecekler Sporcularımızın özverili çalışmalarından ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm programlarımızda desteklerini esirgemeyen İl Müdürümüz Sayın Ertuğrul Yıldız’a çok teşekkür ediyorum.Dedi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız, 2014 yılını analig, okul sporları, federasyon programlarında başarılar elde ettik. 2015 yılı içinde yoğun çalışıyoruz. İl temsilcilerimiz, antrenörlerimiz çok yoğun çalışıyorlar. Taekwondo il seçme müsabakalarını yaptık, seçilen sporcularımızı tebrik ediyorum, inşallah Türkiye Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsilen iyi dereceler elde edeler. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum. Çalışmalarından dolayı Taekwondo İl Temsilcimiz İsmail Erboğa’ya,  antrenörlerimize, Spor Şube Müdürümüz Murat Önen ve Murat Bağış’a çok teşekkür ediyorum. Dedi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık