Ana Sayfa Ekonomi TARIM FUARINI TADLANDIRDI.

TARIM FUARINI TADLANDIRDI.

Şanlıurfa Eski 11 Nisan Stadyum alanında yapılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na katılan Üstüneller Baklavaları fuarı adeta tadlandırdı.

Giriş Tarihi: 25 Nisan 2014 Cuma 11:11
TARIM FUARINI TADLANDIRDI.

Önceki gün Şanlıurfa'da açılan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı'ına katılan ve Şanlıurfa da baklavacılık konusunda faaliyet gösteren Üstüneller Baklavaları fuarı ziyarete gelenlere baklava ikram etti.

Birbirinden farklı ve lezettli baklavaları ziyaretçilere ikram eden Üstüneller Baklavaları firması bir an da adeta fuar da tatlı bir dalgaya sebep oldu.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar da Üstüneller Baklavaları nın standını gezerek yetkilerden bilgi aldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu ve beraberindeki yetkilere Üstüneller Baklavaları sahibi Mehmet Avcıoğlu tarafından kendi üretimleri olan baklavadan ikram edildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu ve beraberindeki yetkiler ikram edilen baklavaların tadına baktıktan sonra Şanlıurfa'da imal edilen ve Gaziantep'te üretilen baklavalara taş çıkartacak bir tadla karşılacaklarını tahmin etmediklerini belirttiler.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Kutbettin Arzu, beraberindekiler ayrıca urfa da üretilen bu baklavaların sadece Şanlıurfa değil, Amerika'ya dahi gönderildiğini öğrenince şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Kutbettin Kuzu, bundan sonra Şanlıurfa ziyaretlerinde tatlı konusunda Üstünelleri tercih edeceklerini ifade edip, Üstüneller Baklavaları sahibi Mehmet Avcıoğlu'na ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler.

 

urfahaber/ özel

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa Esnafını Sevindiren Haber

Şanlıurfa Esnafını Sevindiren Haber

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star