Ana Sayfa Magazin Tatlıses balayında, eski eşleri adliyede

Tatlıses balayında, eski eşleri adliyede

Perihan Savaş kendisi hakkında “İbrahim’in karısıyla nasıl arkadaş olursun, bunun karşılığı ensest’ diyen Derya Tuna’ya dava açıyor.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2011 Pazartesi 19:47
Tatlıses balayında, eski eşleri adliyede
İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’la yaptığı ani evlilik, yıllardır yıldızları hiç barışmayan Perihan Savaş ve Derya Tuna’yı bir kez daha karşı karşıya getirdi. Derya Tuna’nın son röportajında Perihan Savaş için söylediği “İbrahim’in karısıyla birbirlerini nasıl abla kardeş gibi görürler? O senin ablansa, ne işin var ablanın eski kocasının yatağında? Bunun karşılığı ensest..’ sözleri kavganın fitilini ateşledi. Bu açıklama üzerine Perihan Savaş “Derya’ya gereken cevap yakında verilecek” diyerek olayı yargıya taşıyacağının sinyalini verdi. Bugün avukatıyla biraraya gelecek olan Perihan Savaş’ın Derya Tuna’ya yaklaşık 100 bin TL’lik tazminat davası açacağı öğrenildi.

"Kız istemeye Perihan gitseydi"

Derya Tuna, İbrahim Tatlıses’in yeni eşi Ayşegül Yıldız ile kızı Melek Zübeyde’nin annesi Perihan Savaş’ın dostluğuna ateş püskürdü “Madem Perihan Hanım önceden biliyormuş nikâhı, o gitseymiş kızı istemeye!”


İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’la evlenmesinin ardından tüm gözler Derya Tuna’ya çevrildi. Tuna yalnızca İzzet Çapa’nın sorularını yanıtladı.

İbrahimTatlıses’in evliliği konusuna başından beri girmek istememiştim. Çünkü Derya Tuna benim aile dostum, İbrahim Bey de çok sevdiğim, ne zaman istesem yanına gidebildiğim bir insan. Bu konuda taraf olmamam gerektiğini düşünüyordum. Ama iş o kadar büyüdü ki; Derya’yı aradım, “Bir de bana anlat bakalım, senin açından nasıl gelişti olaylar” dedim. İşte aramızdaki kısa muhabbet...
** Perihan Hanım’ın evlilikten bir hafta önce haberi varmış. Buna ne diyorsun?
Ben ve İdo ne kadar hassas bir yerdeymişiz ki, bize söylemek için bu kadar düşünmüş. Madem Perihan Hanım bu kadar önceden biliyormuş o gitseymiş kız istemeye.

BU İŞ ENSESTE GİRER
** Perihan Hanım“Artık gelinimiz oldun” diyerek Ayşegül’e bilezik takmış...
Sen bu adamla birliktelik yaşadın, pırıl pırıl bir kızın var. Bu kadar modernlik ne? Böyle şeyleri anlamıyorum.
** Sana göre değil böyle davranışlar?
Ben 20 sene biriyle beraberlik yaşadıktan sonra onun evleneceği insanla asla yan yana olmam. İbrahim’le her zaman dost olabilirim, sonuçta oğlumun babası. Perihan Savaş da dost olabilir, kızı var. Ama gidip İbrahim’in karısıyla nasıl arkadaş olursun? Birbirlerini nasıl abla kardeş gibi görürler? O senin ablansa, ne işin var ablanın eski kocasının yatağında?
Bunun karşılığı ensest...
** Pardon?
Perihan Hanım daha önce de Asena’yla gülerek pozlar veriyordu. Sen aynı yatağı paylaştığın adamın beraber olduğu her yeni kadına ablalık yaparsan... (Derya burada susuyor, yutkunuyor)
** Bütün bu olaylar seni çok üzmüşe benziyor...
Benim onunla bütün ilişkim bitmiş. Ama eskiden insanlar İbrahim Tatlıses deyince Derya Tuna, Derya Tuna deyince İbrahim Tatlıses diyorlardı. Artık bu bitti...
** Beden hareketlerini yorumlamışlar dün televizyonda, onun için “Üzgün müsün?” dedim. Ne yapmalıyım İzzet... Elimi yüzüme koysam “Çöktü” diyorlar, gülsem “Maske taktı” diyorlar. Niye ben konuşuluyorum, niye beni arayıp soruyorsunuz? Ne Derya Tuna’ymışımbe! Adam evlendi, beni yazıyorsunuz, benimle konuşuyorsunuz.
** Anladım, sıkıldın. Son sözün?
Adam nikâhlandı en çok konuşulan benim... Ne Derya Tuna’ymışım be!HT MAGAZİN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık