Ana Sayfa Urfa Haberleri Tatlıses için Urfa Sokaklara Döküldü..

Tatlıses için Urfa Sokaklara Döküldü..

Kanal Urfa televizyonun İbrahim Tatlıses'e Şanlıurfa belediyesi önünde düzenlediği İbrahim Tatlıses'e destek gecesinde göz yaşları sel oldu 10 binlerin katıldığı gece izdiham yaşandı.

Giriş Tarihi: 15 Mart 2011 Salı 03:33
Tatlıses için Urfa Sokaklara Döküldü..
Halkın çok yoğun ilgi gösterdiği gecede Şanlıurfa belediye başkanı Dr. Ahmet Eşref FAKIBABA, emniyet müdürü Sabri DURMUŞLAR, kara köprü belediye başkanı Av. Nihat ÇİFTÇİ, Şanlıurfa vakfı başkanı Dr. Müslüm SUNAY, Urfalı bestekâr Abdullah BALAK’ ta canlı yayınlara katılırken TATLISES’e yapılan bu saldırının Şanlıurfaya ve sanat dünyasına yapılmış bir saldırı olarak görüldüğü dile getirildi.


Birçok sivil toplum kuruluşunun da katıldığı gecede saldırı hep bir ağızdan kınanırken faillerin derhal yakalanması içinde içişleri bakanlığına seslenildi.


Ayrıca meydanda sinir krizi geçiren İ.A.  kendini bıçakla yaralarken çevredekilerin ilk müdahalesinin ardından olay yerine  yakın olan özel bir hastaneye kaldırıldı. İ.A.’ nın hayati tehlikesinin bulunmadığı  öğrenildi.(GapHa)
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz  ‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

‘Çevre sorunları ve çözüm önerileri’ çalıştayında Şanlıurfa’nın çevre sorunları ve çözümleri ele alındı.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık