Ana Sayfa Magazin TATLISES NEDEN DİMDİK AYAKTA OLDUĞUNUN SIRRINI AÇIKLADI

TATLISES NEDEN DİMDİK AYAKTA OLDUĞUNUN SIRRINI AÇIKLADI

İstanbul'da Osman Güzelgöz ve Mehmet Özbek ile bir araya gelip sohbet eden İbrahim Tatlıses kendisini neyin halen dimdik ayakta tutuğunun sırlarını açıkladı.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2012 Cumartesi 01:28
TATLISES NEDEN DİMDİK AYAKTA OLDUĞUNUN SIRRINI AÇIKLADI

Osman Güzelgöz'e yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen neden halen dimdik ayakta olduğunun sırlarını aktaran İbrahim Tatlıses, Osman Güzelgöz'ün aktarımı ile bakın ne dedi.

İşte Osman Güzelgöz'ün aktarımı ile Tatlıses'in söyledikleri "İbrahim Tatlısesle sohbet ederken kendisini ayakta tutan en önemli gücü de bir kere daha onun ağzından öğrenmiş olduk. Tatlıses; "Beni hayata döndüren ve bütün bu güçlükleri atlatmama, sağlığıma kavuşmama vesile olan en önemli güç beni sevenlerin samimi olarak bana yaptıkları dualardır. Hep inandığım ve kendisinden hiç bir zaman ümidimi kesmediğim Yüce Allah'ım bu samimi duaları kabul etti." diyor. Doğru söze ne denir; Allah bütün bu sevenleri ile birlikte kendisine sağlıklı, mutlu, güzel yıllar yaşamayı nasip etsin..."

Bizler de Urfa Haber yayın ailesi olarak Osman Güzelgöz'ün dediği gibi "Allah bütün bu sevenleri ile birlikte kendisine sağlıklı, mutlu, güzel yıllar yaşamayı nasip etsin..." diyoruz.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık