Ana Sayfa Magazin TATLISES ‘ÖNCE TEHDİT ETTİLER SONRA VURDULAR’

TATLISES ‘ÖNCE TEHDİT ETTİLER SONRA VURDULAR’

İbrahim Tatlıses, İstanbul'da uğradığı silahlı saldırıya ilişkin, Ankara'da ifade verdi

Giriş Tarihi: 24 Mart 2012 Cumartesi 20:13
TATLISES ‘ÖNCE TEHDİT ETTİLER SONRA VURDULAR’
İbrahim Tatlıses, İstanbul’da 14 Mart 2011’de Maslak’ta uğradığı silahlı saldırı olayının mağduru olarak Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi’ne ifade verdi. Gülhane Askeri Tıp Akademesi’nde (GATA) tedavisinin sürmesi nedeniyle, İstanbul’da devam eden davaya ilişkin Tatlıses’in talimatla ifadesine başvuruldu. Sabah saat 9.30 sıralarında mahkemeye gelen Tatlıses, yaklaşık yarım saat süren ifadesinin ardından ayrıldı.

‘ŞİKÂYETÇİYİM’ Tatlıses’in 1 sayfa tutan ve “Şikâyetçiyim” dediği ifadesinde, daha önce verdiği ifadeyi tekrarladığı ve halen İstanbul 17. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan saldırganların kendisini yıllar önce tehdit ettiğini söylediği öğrenildi. 
İfadesinde, saldırgan Abdullah Uçmak’ın 2004’te cezaevindeyken kendisini arayarak, “Çıkınca göreceksin” diye tehdit ettiğini anlatan Tatlıses’in, “Uzun zamana dayanan bir husumetimiz vardı. Bu tehdidi o tarihlerde polise bildirmiştim. Bu kişiler, beni tehdit eden şüpheliler listesine alınmıştı. Emniyet takip etmeliydi” dediği iddia edildi.


(Haber Türk)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star