Ana Sayfa Magazin Tatlıses Problem

Tatlıses Problem

Özel hayatıyla ilgili konuşan eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma, "Asena güzel ve seksi bir kız ama İbrahim Tatlıses problem" dedi

Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2011 Pazar 11:08
Tatlıses Problem
Çarşamba günü eski takımı Beşiktaş'ın İstanbul Büyükşehir Belediyesi'yle oynanan final maçını izlemeye Kayseri'ye gelen Pascal Nouma kaldığı otelde büyük bir ilgiyle karşılaştı.Kendisine gösterilen yoğun ilgiye şaşıran Nouma, pekçok taraftarla tek tek fotoğraf çektirdi. Üstelik bir de taraftara esprili cevaplar vermekten de kaçınmadı. Bu arada bütün Beşiktaşlılar Pascal'a, "Nihat'ı iyice dövseydin"le birlikte küfürler de sallarken, Pascal, "Şişşşşşt ayıp. Böyle söylemeyin" diyerek onları susturmaya çalıştı. Nouma maç izlemeye zaman ayırdığı dönemde de bir yandan özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.  

"ASENA GÜZEL VE SEKSİ BİR KIZ"
Nouma, Ebru Destan ile arasında bir ilişki olup olmadığını sorusuna; "Ebru iyi kız ama aramızda bir şey olmadı" diye karşılık verdi. Arkasından kendisine "Asena senden çok hoşlanıyormuş" denildiğinde bir an afallayan Pascal Nouma, el hareketleriyle göğüslerini kastederek "Asena güzel ve seksi bir kız" dedi. Yine surat ifadesi değişirek "Ama İbrahim Tatlıses problem" diyerek gülmeye başladı. Pascal'ın Asena ile arasında bir elektriklenme olmuşa benziyor. Asena İstanbul'a döndüğünde aralarında bir ilişki başlarsa da şaşırmamalı.
 GAZETEPORT

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık