Ana Sayfa Magazin Tatlıses, yılbaşı gecesi ekranlarda

Tatlıses, yılbaşı gecesi ekranlarda

Albüm hazırlığı yapan İbrahim Tatlıses, yılbaşı gecesi hayranları ile buluşacak. Sanatçı, bu özel gece için 750 bin lira alacak.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2011 Çarşamba 20:43
Tatlıses, yılbaşı gecesi ekranlarda
Beyin ameliyatı olan İbrahim Tatlıses’i hastanede ziyaret eden İzzet Çapa, ameliyat izi 9 günde kapanan sanatçının “Mucize” adında bir albüm çıkarmaya hazırlandığını yazdı.

Almanya'da beyin ameliyatı olduktan sonra İstanbul’a dönen İbrahim Tatlıses’i tedavi gördüğü Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde ziyaret eden İzzet Çapa, sanatçıyla sohbetini gecce.com sitesindeki köşesinde kaleme aldı.

"KAFAYI ÜŞÜTECEĞİZ DERKEN MİDEYİ ÜŞÜTTÜK" “Dokuz şarkılık albümünün yedi parçası bitmiş. Bir son dakika değişikliği olmazsa ismi bile belli; Mucize. Albümün adı gibi, gerçekten bir mucize yaratmış Tatlıses. Başındaki ameliyat izi sadece dokuz günde kapanıvermiş. Bundan sonra tedavisine Bodrum’da devam etmeyi düşünüyor. Üstelik 3,5 ay sonra yılbaşı akşamı onu televizyonda da izleyebileceğizÇapa, Tatlıses’in Almanya’daki hastane anılarını da paylaştı:

“Bir gün tek başına oturuyormuş, biraz da canı sıkkınmış. Az sonra bakmış odanın kapısında Mustafa Sarıgül! Hastanenin kafeteryasında oturmuş, hasret gidermişler. Keyfi yerine gelmiş İbo’nun, canı bira çekmiş. Alkolsüz tabii. Getirmişler şişeyi, bardaksız dikmiş kafaya. ‘Bir içtim birayı’ diyor, ‘Dört gün buzlukta durmuş sanki...’ Sonra birden midesi bozulmuş. ‘Bir hafta kalkamadım yataktan’ diyor İbo ve kahkahayı patlatıyor: ‘Kafayı üşüteceğiz derken mideyi üşüttük!’”

Çapa, yazısında Tatlıses’in Kuantum’a merak sardığını, her gün kendi kendine “Güçlüyüm, sağlıklıyım, süperim” kelimelerini tekrarladığını ve hayat hikâyesini yazmaya başladığını da belirtti.

750 BİN TL'YE ANLAŞTI  
Ayrıca acunn.com'un haberine göre; Tatlıses, yılbaşı gecesi adını sır gibi sakladığı bir televizyon kanalında hayranları ile buluşacak. Tatlıses, bu özel geceden 750 bin TL ücret alacak.

EL ROBOTUYLA REHABİLİTASYON ÇALIŞMALARINA ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA BAŞLANACAK
Romatem Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nden alınan bilgiye göre Tatlıses, günde 3 seans fizyoterapi görürken, kendisi için İsviçre'den sipariş edilen el robotunun gelişiyle de önümüzdeki haftadan itibaren el rehabilitasyonu konusunda tedavi görecek.

Tatlıses'in genel durumunun çok iyi ve keyfinin yerinde olduğu, her gün şarkı söyleme çalışmaları yaptığı bilgisi alındı.

Yılbaşında sahneye çıkmayı hedefleyen Tatlıses'in fizik tedavi ve rehabilitasyonunun 3 ay devam edeceği ve tedavisinin o tarihe kadar tamamlanacağı da öğrenildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gizem Karaca: Kemal'in evlenme teklfini hemen kabul ettim

Gizem Karaca: Kemal'in evlenme teklfini hemen kabul ettim

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star