Ana Sayfa Magazin Tatlıses'e çiğ köfte servisi

Tatlıses'e çiğ köfte servisi

İbrahim Tatlıses'in hastanede ilk çiğ köfte istediğini haberlerde duyan Şanlıurfalı çiğ köfteci, yoğurduğu çiğ köfteyi paket yaparak Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tedavi altında bulunan İbrahim Tatlıses'e gönderdi.

Giriş Tarihi: 29 Mart 2011 Salı 03:26
Tatlıses'e çiğ köfte servisi
13 mart pazar gecesi uğradığı silahlı saldırıda başından yaralanan ve o günden beri yoğun bakımda tedavi gören İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunda olumlu gelişmelerin olması Şanlıurfalı hayranlarını sevince boğdu. İbrahim Tatlıses'in çiğ köfte istemesini haberlerde duyan El Ruha Mangal Restoran'ın işletmecisi Gökhan Kara harekete geçti. Gökhan Kara, hemşehrisi İbrahim Tatlıses için çiğ köfte yoğurdu. Özenle hazırlanan çiğ köfte paket yapılarak Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tedavi altında bulunan İbrahim Tatlıses'e gönderildi.

El Ruha Mangal Restoran'ın işletmecisi Gökhan Kara, "İbrahim Tatlıses'in bu sabah televizyonlarda haberleri çıktı. Kendisinin çiğ köfte istediğini duyduk ve biz de Şanlıurfalılar olarak, kendisine burada özel bir çiğ köfte hazırlayıp paket edip İstanbul'a göndermeyi düşünüyoruz. Kendisine acil şifalar diliyoruz, kendisini tekrar aramızda görmekten çok mutluluk duyarız. Geçen yıl 11 nisan Şanlıurfa'nın kurtuluş yıl dönümünde İbrahim Tatlıses buraya gelerek restoranımızın açılışını bizzat kendisi yapmıştı ve çok büyük bir gurur duymuştuk. İnşallah iyileşir. 2. yılımızda da kendisini aramızda görmek istiyoruz" dedi.

Daha sonra yoğrulan çiğ köfte, özenle paketlenerek İbrahim Tatlıses'in tedavi gördüğü hastaneye gönderildi.

İBRAHİM TATLISES'E ŞANLIURFA'DAN ÇİĞ KÖFTE GÖNDERİLDİ
İBRAHİM TATLISES'E ŞANLIURFA'DAN ÇİĞ KÖFTE GÖNDERİLDİ(Kenthaber.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık