Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Magazin Tatlıses'in son sağlık durumu nasıl?

Tatlıses'in son sağlık durumu nasıl?

Yaralanma nedeniyle 14 Mart 2011 tarihinde Acıbadem Maslak Hastanesi'ne götürülen sanatçı İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Çağlar Çuhadaroğlu, bugün yapılan tıbbi değerlendirmenin ardından bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2011 Pazar 11:18
Tatlıses'in son sağlık durumu nasıl?
Silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü Acıbadem Maslak Hastanesi'nden yazılı açıklama yapıldı. İbrahim Tatlıses'in gece boyunca yapılan izleniminde bir sorun saptanmadığı belirtilen açıklamada ,

"Sabah sağlık ekibi tarafından yapılan muayenelerinde İbrahim beyin daha kolay iletişim kurulabilir durumda olduğu görülmüştür. Başlangıçtan bu yana dikkatle izlenen kafa içi basınç ve beyin elektriksel aktivitesinde olumsuz bir değişim gözlenmemektedir. İbrahim beyin fizik tedavi uygulamaları devam etmektedir" denildi.

Açıklamada, hastane yönetimi ve ailenin kararıyla, başlangıçtan bu yana hastanede kalan aile fertlerinin bu sabah itibariyle evlerine döndükleri ifade edildi.

Tatlıses'in sevenleri için kurulan çadır kaldırıldı

Maslak'ta silahlı saldırıya uğrayan sanatçı İbrahim Tatlıses'in yakınları ve sevenleri için hastane önüne kurulan çadır, hastane yönetimi tarafından kaldırıldı. Tatlıses için hastane önünde bekleyenlerin sayısının ilk günlere göre oldukça azaldığı gözlendi.

Sanatçı İbrahim Tatlıses silahlı saldırıya uğradıktan sonra ağır yaralı olarak Maslak'ta özel bir hastaneye sevk edilmişti. Geçtiğimiz Pazar gecesi saldırıya uğrayan Tatlıses'in durumunun iyiye gittiği, fizik tedavi sürecinin başlatıldığı açıklanmıştı. Ünlü sanatçıyı hemen hemen her gün ziyarete gelenler oluyor. Bu sabah Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın ziyaret ettiği Tatlıses'in durumunda herhangi bir değişikliğin olmadığı öğrenildi.

Tatlıses için ilk günden itibaren hastane ziyaretçi akınına uğramıştı. Hastane önünde yoğunluk yaşandığı için bahçeye çadır kurulmuştu. Tatlıses'in yakınları ve sevenleri için kurulan çadır bu sabah itibariyle bulunduğu yerden kaldırıldı. Basın mensupları için kurulan çadır ise şimdilik yerinde duruyor. Tatlıses için hastane önünde yaşanan yoğunluğun bugün itibarıyla azaldığı gözlendi. Hastane yönetiminin ise Tatlıses'in sağlık durumu ile ilgili bundan sonra yazılı açıklama yapacağı öğrenildi.
(Kenthaber)


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Film Ajansı Urfa'da Şube Açtı

Film Ajansı Urfa'da Şube Açtı

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık