Ana Sayfa Magazin TATLISES'TEN 10 KASIM AÇIKLAMASI

TATLISES'TEN 10 KASIM AÇIKLAMASI

İbrahim Tatlıses sosyal paylaşım sitesi twitter'den kendine ait resmi profilinden 10 Kasım açıklaması yaptı. Kimsenin nasihatına ihtiyacı olmadığını söyledi.

Giriş Tarihi: 10 Kasım 2012 Cumartesi 21:05
TATLISES'TEN 10 KASIM AÇIKLAMASI

İbrahim Tatlıses, Twitter hesabından yaptığı 10 Kasım açıklamasında Atatürk için konuştu. Tatlıses attığı twitinde "Atam siz rahat uyuyun allah sizler gibi kahramanları bu ülkenin başından eksik etmesin bu millet sizi asla unutmayacak bilin!" dedi.

 

Tatlıses ayrıca, aile ve özel hayatı ile ilgili yapılan haberler ve dedikodular içinde sert eleştirilerde bulunarak kimsenin nasihatına ihtiyacı olmadığını söyledi.

İşte Tatlıses'in o twitleri:

İbrahim Tatlıses@imparatoribo "arkadaş beni kullanmaktan vazgeçin vaz beni dilinize pelesenk etmeyin." İbrahim Tatlıses@imparatoribo "ben kendi derdine düşmüşüm valla ne size ne de bir başkasının nasihatına ihtiyacım YOOOOK!" İbrahim Tatlıses@imparatoribo "benle alakalı durumları açın bana sorun, yok perihan'mış yok ahmet yok mehmet ağzı olan herkes konuşuyor, yeter ya bir durun ya" İbrahim Tatlıses@imparatoribo "atam siz rahat uyuyun allah sizler gibi kahramanları bu ülkenin başından eksik etmesin bu millet sizi asla unutmayacak bilin!" Urfa Haber
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şener Şenden Unutulmaz replikler

Şener Şenden Unutulmaz replikler

Kurumsal

İçerikYukarı Çık