Ana Sayfa Magazin Tatlıses'ten Demirer'e Bir Yumruk (video)

Tatlıses'ten Demirer'e Bir Yumruk (video)

İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur'un senaryosunu çalmakla suçladığı Ata Demirer'i twitter'dan eleştirdi: Ferdi Tayfurlar kolay kolay gelmez!

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2012 Cuma 14:08
Tatlıses'ten Demirer'e Bir Yumruk (video)
Berlin Kaplanı isimli filmde bir boksörü canlandıran Ata Demirer ile Ferdi Tayfur arasında yaşanan " Senaryomu çaldı" tartışması, 2. Sayfa adlı programda yayınlanan yenigörüntülerle farklı bir boyuta taşındı. 19.11.2009 tarihinde " Medyatik" adlı programa Ata Demirer ile konuk olan Ferdi Tayfur "Lambalı Saz" isminde bir senaryosu olduğunu belirterek "Bunu kendime yazmıştım, ben oynayacaktım ama bu rol bana biraz inandırıcı gelmedi. Arada Ata'ya da anlattım. Kendisine oynaması için teklifte bulundum.Almanya'dan kesin dönüş yapan eski boksörün hikayesi." diyor. Bu sözler üzerine Demirer "Ferdi Abi, yolla senaryoyu bana bir bakalım" şeklinde cevap veriyor.

İBO'DAN ATA'YA AĞIR SÖZLER

Bu görüntüleri izleyen İbrahim Tatlıses twitter sayfasından Ferdi Tayfur'u böyle savundu; "Ferdi Tayfur'u kimsenin üzmeye hakkı yoktur. Bence Ferdi Tayfur kullanılmıştır. Ferdi Tayfur'un bundan sonra ne şöhrete ne de paraya ihtiyacı vardır. Sadece ağırlanmaya, saygı duyulmaya ihtiyacı vardır. Eğer Ferdi Tayfur'a saygı duyulmuyorsa, o kişinin de kendisine saygısı yoktur. Bizim piyasamızda; 'Ben yazdım, ben çektim' sevdası çoktur yani hırsız çoktur. O filmde de Ferdi Tayfur-Ata Demirer yazsaydı, Ata Demirer, Ferdi Tayfur'a telefon açıp; "Abi anlattığın senaryoyu çektim, bazı yerlerini değiştirdim, bunu yaparken seni unutmadım, ismini yazdım, mahsuru var mı? deseydi inanıyorum ki Ferdi Tayfur hiçbir şey demezdi, daha çok onore olurdu. Ben Ata Demirer'den bunu beklerdim. Ferdi Tayfurlar kolay kolay gelmez! Zaten senaryo dediğin nedir ki? Bir kelimeyle yola çıkarsın, senaryo yazarsın. Seyrettiğim kadarıyla 2009 yılında aynı programa birlikte konuk olmuşlar. Ferdi Tayfur bütün senaryonun detaylarını anlatmış. Bu olayın inkar tarafı nerede?"

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık