Ana Sayfa Urfa Haberleri “Tecrübe Konuşuyor” Şanlıurfa’da

“Tecrübe Konuşuyor” Şanlıurfa’da

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Tecrübe Konuşuyor" projesi 22 Ocak 2015 Perşembe günü saat 14.00’te Milli Eğitim Konferans salonunda yapılacak.

Giriş Tarihi: 20 Ocak 2015 Salı 18:58
“Tecrübe Konuşuyor” Şanlıurfa’da

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün katkıları ile “Tecrübe Konuşuyor” Şanlıurfa programının konukları Erdoğan Arıkan’ın moderatörlüğünde karikatürist-oyuncu Hasan Kaçan ile spor spikeri-sunucu Ersin Düzen olacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlemiş olduğu etkili çalışmalarından biri olan “Tecrübe Konuşuyor” projesi sayesinde gençler, alanlarında tecrübeli isimlerle tanışma ve sohbet etme fırsatı bulacaktır. Katılımcıların tecrübelerini aktaracağı, Hasan Kaçan’ın karikatür çizeceği programın dolu dolu geçmesi bekleniyor.

Milli Eğitim konferans salonunda saat 14.00’da gerçekleştirilecek olan panel için Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul Yıldız : “Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği bu güzel projenin gençlerimize çok güzel şeyler katacağına inanıyoruz. Bakanlığımızın çok yararlı çalışması kapsamında Şanlıurfa’ya gelecek ve alanlarında uzman olan örnek insanlar, gençlere yol gösterici olacaktır. Bu nedenle tüm gençlerimizi, sporcularımızı ve halkımızı bu güzel programa davet ediyorum. Programın Şanlıurfa’da yapılmasında emeği geçen başta Bakanlığımız olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star