Ana Sayfa Urfa Haberleri TEGV, DÜNYA GÖNÜLLÜLER GÜNÜNÜ KUTLADI

TEGV, DÜNYA GÖNÜLLÜLER GÜNÜNÜ KUTLADI

TEGV ’in gelenekselleşen “Dünya Gönüllüler Günü” kapsamında, Şanlıurfa Sevgi-Erdoğan Gönül Eğitim Parkı tarafından yaklaşık 150 gönüllü ve eğitim dostu vatandaşlar ile düzenlenen “Sıra Gecesi” programıyla kutlandı

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2014 Pazar 15:08
TEGV, DÜNYA GÖNÜLLÜLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Programda açılış konuşması yapan TEGV Yöneticisi Mustafa Kemal Erten; eğitim gönüllüleri ve eğitim dostları ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirirdi ve ayrıca:

“Dünya Gönüllüler Günü, özellikle TEGV için çok daha anlamlı ve özel birgün. TEGV 80 farklı etkinlik noktasında bugüne kadar yaklaşık 2 Milyon çocuğu, yurt geneline yayılmış 65 bin civarında gönüllüsüyle ağırladı ve ağırlamaya devam ediyor. Gönüllülerimiz çocuklarımızın akılcı, sağduyulu, özgüven sahibi, düşünen sorgulayan, barışçı, farklı düşünce ve inançlara saygılı, insan ilişkilerinde cinsiyet, din, dil, ırk farkı gözetmeyen 21. Yüzyıl insanı olabilmeleri için destek veriyor. Gönüllüğün tanıtılması ve yaygınlaştırılması bizim için çok önemli, bu vesile ile resmi ve özel kuruluşları, sivil toplum dünyasını da bu konuda işbirliğine davet ediyoruz.” sözleriyle gecenin anlam ve önemini dile getirdi.

 

Programa katılan eğitim dostları dernek başkanlarına, resmi kuruluş temsilcilerine ve iş adamlarına katkılarından dolayı Genel Müdürümüz Mete Meleksoy ’un teşekkür belgeleri takdim edilerek pasta kesim töreni gerçekleşti. Sıra Gecesi programında kura çekimi yapılarak 12 Aralık günü gerçekleşecek Sıla Konseri için 5 gönüllüye ücretsiz bilet verildi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star