Ana Sayfa Türkiye "Tek Hedefimiz Hayatta Kalması"

"Tek Hedefimiz Hayatta Kalması"

İbrahim Tatlıses'in Doktoru Yeni Bir Açıklama Yaptı.

Giriş Tarihi: 14 Mart 2011 Pazartesi 20:53
İbrahim Tatlıses Maslak'ta uğradığı silahlı saldırı sonrası başından vuruldu. Saldırının ardından Maslak Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama yapıldı. İşte hastaneden yapılan son açıklama:

"İbrahim Tatlıses, tarafımızdan uyutulmaktadır. Yarın sabah tomografi sonrasında, uyandırılıp uyandırılmayacağı ekibimiz tarafından değerlendirilecektir. Tek söz söylenecek olursa, ameliyat sonrası durumdan daha iyi bir yerdeyiz. Biz düzenli aralıklarla size bilgi vermeye devam edeceğim. Bu süreç içerisinde Acıbadem Maslak Hastanesi Yönetimi dışında, sizlere verilen sağlıkla ilgili bilgilere lütfen itibar etmeyin.

Çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde, internet sitelerinde gerçeği yansıtmayan bilgiler dolaşmaktadır. Tek görüşmeler, karşılıklı görüşmeler karışıklığa neden olmasın diye kabul edilmemektedir.

Hala yüksek riskli durum devam etmektedir.

Bu zamanla anlayabileceğimiz bir şey. Bu tür yaralanmalardan sonra, oldukça uzun süre bu tür sorunlar devam edebilir. Biz bu operasyonla uzun bir yola başlamış oluyoruz. Şu an temel hedefimiz sayın Tatlıses'in hayatta kalması. Bundan sonra olacak durumlara daha sonra yanıt verebiliriz. "

(haberler.com)
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık