Ana Sayfa Dünya ‘TEKRAR YAPILANDIRMADAYIZ’

‘TEKRAR YAPILANDIRMADAYIZ’

Şanlıurfa’da yaşanan trafik çilesi Büyükşehir Belediye Başkanınında gündemleri arasında yer aldığı görüldü.iki önce dile getirmiş olduğumuz bu sıkıntının Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin de gündeminde yer aldığı görüldü.

Giriş Tarihi: 1 Aralık 2015 Salı 15:26
‘TEKRAR YAPILANDIRMADAYIZ’

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Yolcu taşımada faaliyet gösteren sektör temsilcileriyle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

Sektörün daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi için  gerçekleştirilen toplantıda öğrenci servisleri, yolcu servisleri, turizm servisleri ve  farklı taşımacılık hizmetleri veren firma yetkililerinin sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Nihat Çiftçi, sorunun çözüm noktasında gerekli çalışmaların başlatılacağını belirtti.

Şanlıurfa’nın Büyükşehir Belediyesi olmasının ardından bütün servislerin kayıt altına alınması gerektiğini vurgulayan Başkan Nihat Çiftçi, “Şanlıurfa’nın geleceğini ve trafiğini  tekrar yapılandırmadayız” dedi.

Çocuklarımızın daha iyi ve güvenli bir şekilde ulaşım hizmeti alabilmeleri için hep birlikte çalışacaklarını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, “Sağlıklı olan akışkan bir sistem ile araçlarımızı kayıt altına alarak servis araçları ne tür hizmetlerde kullanılıyorsa o hizmete yönelik kayıtları almamız lazım. Çünkü servislerimiz çocuklarımıza, öğrencilerimize hizmet veriyor. Bununla ilgi ilerleyen dönemlerde yapılacak olan çalışmaları ortak bir akıl ile sizin önerileriniz üzerine yapmamız gerekmekte. Bu gün bu toplantının amacıda budur” şeklinde konuştu.

Toplanın ardından toplu taşıma hizmeti veren sektör temsilcilerinin taleplerini tek tek not alan Nihat Çiftçi, bu tür toplantıların ilerleyen günlerde de olacağını söyledi.

İKİ GÜN ÖNCE DİLE GETİRMİŞ OLDUĞUMUZ O HABERİN LİNKİ 

http://urfahaber.net/haber/ne-zaman-biter-23641.html

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü karanlığa gömüldü

Karaköprü karanlığa gömüldü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star