Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri TEMA VAKFI ŞANLIURFA’DA BULUŞUYOR

TEMA VAKFI ŞANLIURFA’DA BULUŞUYOR

TEMA Vakfı Şanlıurfa Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na Harran üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak.

Giriş Tarihi: 29 Nisan 2015 Çarşamba 04:57
TEMA VAKFI ŞANLIURFA’DA BULUŞUYOR

TEMA Vakfı Şanlıurfa Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na Harran üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak.

Koordinasyonunu Harran üniversitesi Veteriner fakültesi öğretim üyelerinden Doç.Dr. Şükrü Gürler’in yapacağı toplantı, Ziraat Fakültesi Konferans Salonu’nda 2 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek.

 

Şanlıurfa Bölgesel Gönüllü Toplantısı’na 16 ilden (Mersin, Adana, Kilis, Osmaniye, Hatay, Gaziantep, Adıyaman, Kahramanmaraş, Diyarbakır, Mardin, Malatya, Batman, Elazığ, Şırnak, Siirt ve Şanlıurfa) yaklaşık 250 gönüllünün katılımı bekleniyor.

 

TEMA Vakfı, erozyon ve çölleşme tehlikesine karşı toplumsal duyarlılığı ve farkındalığı arttırmak üzere çalışan gönüllü bir sivil toplum kuruluşudur. Ülke genelinde 81 il, 357 ilçe ve 123 üniversitede gönüllü temsilcileri ve 530.000’i aşkın gönüllüsü ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Vakıf, ülke çapında başta topraklarımız olmak üzere doğal varlıklarımızın korunması hususunda yerel kapasitenin güçlendirilmesi, bilinçli ve etkin bir kamuoyu oluşturulması için İl Temsilcilikleri, İlçe Gönüllü Sorumlulukları ve üniversitelerdeki gönüllüleri ile her yıl Bölgesel Gönüllü Toplantılarında bir araya gelmektedir.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık