Ana Sayfa Urfa Haberleri TEŞVİK BELGESİYLE ÜNİVERSİTEYE 13 MİLYONLUK KATKI SAĞLADILAR

TEŞVİK BELGESİYLE ÜNİVERSİTEYE 13 MİLYONLUK KATKI SAĞLADILAR

Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, ‘Yatırım Teşvik Belgesi’ ile üniversiteye 13 milyonluk katkı sağladı.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 10:41
TEŞVİK BELGESİYLE ÜNİVERSİTEYE 13 MİLYONLUK KATKI SAĞLADILAR

2015-2016 bütçe yılları içerisinde gerçekleştirilecek olan cihaz ve demirbaş malzemelerinin alımı için 84 milyon TL para harcanması öngörülüyordu. Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, Ekonomi Bakanlığı'ndan üniversite adına ‘Yatırım Teşvik Belgesi’ alarak bu paranın KDV’si olan 13 milyon TL’yi ödemeden muaf oldu. 
Yatırım Teşvik Belgesi'nin alınmasına katkı sağlayanlara teşekkür eden Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın, “Ekonomi Bakanlığı'ndan alınan Yatırım Teşvik Belgesi ile üniversitemize 13 milyon destek sağladık. Rektör Yardımcısı Ercan Yeni'ya personellerimiz Ahmet Yüzübeyaz, Serkan Arslan, Cenap Alaybeyi, Ahmet Aktimur’a çalışmalarıyla daha önce 33 üniversitenin faydalandığı yatırım teşvik belgesini bizim üniversite adına alarak Üniversitemize 13 milyonluk katkı sağladılar. Ekip arkadaşlarımızı göstermiş oldukları bu özverili çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi. 
Yatırım Teşvik Belgesi alımında emeği geçen HÜBAK çalışanları Ahmet Yüzübeyaz, Serkan Arslan, Cenap Alaybeyi ve Ahmet Aktimur, senato toplantısında Rektör Taşaltın tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.

YORUMLAR
  • yorum2015-11-21 14:53:26bülent ilkdoğan

    başarılarından dolayı seni tebrik ediyorum.sen iyi bir insansın ALLAH'ta şansını iyi etsin.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star