Ana Sayfa Türkiye THY' Urfa Seferleri Bugün de İptal Edildi

THY' Urfa Seferleri Bugün de İptal Edildi

Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yapılan bazı iç ve dış hat seferleri iptal edilince yolcular, havalimanında sabahlamak zorunda kaldı.

Giriş Tarihi: 31 Ocak 2012 Salı 10:12
THY' Urfa Seferleri Bugün de İptal Edildi
Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbulAtatürk Havalimanı'ndan yapılan bazı iç ve dış hat seferleri iptal edilinceyolcular, havalimanında sabahlamak zorunda kaldı.

İstanbul'u etkisini altına alan ve gece saatlerinde de etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle uçakseferleri iptal olunca, yolcularhavalimanında sabahladı. Geceyi Atatürk Havalimanı'nda oturma banklarında geçirmek zorunda kalanyolcular, sabah saatlerinde seferlerin yeniden başlamasını beklediklerini söylediler. Havalimanında sabahlayanyolcular arasında, dün akşam dolu olduğu için otele yerleştirilemeyenler ile otele gitmeyi kabul etmeyenler de bulunuyor.

Kar yağışının aralıksız devam etmesi nedeniyle Devlet Hava Meydanları İşletmesi'ne ( DHMİ) bağlı karla mücadele ekipleri, Atatürk Havalimanı'nda pistlere iniş ve kalkış yapılabilmesi için gece boyunca çalışmalarını sürdürdü.

SEFERLER İPTAL EDİLDİ

Dün 193 seferin iptal edildiği Atatürk Havalimanı'nda bugün de bazı seferler yapılamıyor. Kar yağışı nedeniyle Türk Hava Yolları'nın İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan gerçekleştirileceği bazı iç ve dış hat seferleri iptal edilirken, İstanbul'a yapılan seferler ise gecikmeli olarak gerçekleştirilebiliyor.

İptal edilen bazı seferler şöyle:

İç Hatlar: Türk Hava Yolları'nın Denizli, Adana, Adıyaman, Konya, Bodrum, Elazığ, Kayseri, Diyarbakır,Şanlıurfa, Gaziantep, Erzincan, Sivas, Van, Kahramanmaraş, Nevşehir, Hatay.

Dış Hatlar: Türk Hava Yolları'nın Musul, Münih, Viyana, Paris, Bakü, Atina, Roma, Donetsk, Malaga,Valencia, Torino ve Napoli
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Urfa dahil 16 ilde FETÖ Operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star