Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri THY'NİN BÜYÜK AYIBI

THY'NİN BÜYÜK AYIBI

Medine Havaalanında elinde elektronik bileti olan yolcuyu uçağa almayan THY yeni bir skandala daha imza attı.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2012 Cumartesi 00:08
THY'NİN BÜYÜK AYIBI
Babası ve Babaannesi ile umre ziyareti yapan Derviş Coşandal ,dönüşte Medine havaalanında THY yetkililerinin elinde elektronik bileti olmasına rağmen  "Bizim bilgisayarımızda isminizi göremiyoruz" , denilerek  Medine de alıkonularak yeni bir skandala daha imza attı
Babası ve Babaannesi Türkiye'ye dönen Derviş Coşandal Medine de kalmak zorunda kaldı. SAHİP ÇIKILMADI
Kendilerinden kaynaklanan sorunlarda THY Yolcuları alıp otellerde ağırlaması gerekirken ;Dervis Coşandal ile ilgilenmeyen yetkililer , elinde kocaman bavulu Derviş Coşandal'ı sokakta bir başına bıraktılar.Dil bilmeyen , şehri tanımayan Coşandal kendi imkanları ile Medine'de zor şartlar altında kalmak zorunda kaldı.
Babası, Türkiye'ye geldikten sonra Şanlıurfa Ak parti yönetiminden Sıtkı Aloğlu, Ak Parti İl başkanı Yusuf Eğilmez, Ak parti Milletvekili Mahmut Kaçar ve Ak parti Milletvekili Halil Özcan'ın girişimleri ile Suudi Arabistan konsolosluğu ve THY yönetimi ile irtibata geçerek ve ek yeni ücretler ödeyerek, bir gün sonra Türkiye'ye gelmesini sağladı. Ailesi, "Bu ayıp THY yeter. sorumluların cezalandırılmasını ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz. THY   mahkemeye vereceğiz"dedi. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık