Ana Sayfa Urfa Haberleri Ticaret Borsası'ndan "Torba Yasa" Toplantısı

Ticaret Borsası'ndan "Torba Yasa" Toplantısı

Şanlıurfa Ticaret Borsası, kamuoyunda "Torba Yasa" olarak bilinen borçların yeniden yapılandırması kapsamında bilgilendirme topblantısı düzenledi

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2011 Salı 19:03
Ticaret Borsası'ndan
Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından, Torba yasası ile ilgili üyeleri bilgilendirmek üzere, Şanlıurfa Gelir İdaresi Denetim Koordinasyon Müdürü Salih Sarıcı ve Gelir İdaresi Başkanı Cuma Sağlam’ın da katıldığı bilgilendirme toplantısı yapıldı.Kamuoyunda “Torba Yasa” olarak bilinen, 6111 sayılı “Bazı Kamu Alacaklarının Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı” hakkında üyelere ve davetlilere yeterli ve detaylı bilgi aktarılması için Şanlıurfa Ticaret Borsası Buğday Pazarı Şubesi Satış Salonu’nda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Şanlıurfa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya’nın açılış konuşmasının ardından Gelir İdaresi Başkanı Cuma Sağlam yasanın “Vergilendirme ve Vergi Cezaları” detaylarının bulunduğu bölüm ile ilgili bilgileri paylaştı.

Gerçekleşen toplantıya, Şanlıurfa Gelir İdaresi Başkanı Cuma Sağlam, Gelir İdaresi Denetim Koordinasyon Müdürü Salih Sarıcı, Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Emin Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Muzaffer Satış, Yönetim Kurulu Üyeleri ve davetliler katıldı.
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık