Ana Sayfa Urfa Haberleri TOÇ BİR-SEN AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

TOÇ BİR-SEN AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan vekili Cuma Ağaç TOÇ BİR-SEN şube Başkanı Mehmet Kılıç ve yönetimini makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2016 Çarşamba 10:01
TOÇ BİR-SEN AK PARTİ ŞANLIURFA İL BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Ziyarette Tarım Bakanı Faruk Çelik’in gelişi ile ilgili hazırladıkları dosyayı  AK Parti Şanlıurfa İl Başkan vekili Cuma Ağaç’a verdiler. Dosya’nın içeriğinde tarımsal sulama sorunları, İşsizlik ve istihdam olduğu belirten İl Başkan vekili Cuma Ağaç; Tarım Bakanımızın Şanlıurfa Milletvekilimiz olması bizim için çok büyük bir şans dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkan vekili Cuma Ağaç konuşmasında şu ifadeleri kullandı. “ Tarım Orman Çalışanları yönetimi Başkanlarıyla birlikte Partimizi ziyaret ettiler.  Sayın Bakanımızın Faruk Çelik’in önümüzdeki cuma, cumartesi, pazar günü Şanlıurfa da yapacağı çalışma ziyareti öncesi anlamlı bir ziyarette bulundular. Sayın Bakanımıza sunulmak üzere Şanlıurfa’nın Tarım gereksinimleriyle ilgili, Tarım politikalarıyla ilgili, ihtiyaçlarını, vizyonlarını Sayın Bakanımıza arzu etmek üzere dosya yapmışlar. Özellikle hem mesleki açıdan, hem de bir Sendika olarak sivil toplum katkısı açısından Bakanımızın gelişi münasebeti ile ona katılmak ve katkıda bulunmak amacıyla böyle bir kapsamlı çalışma sunduklarından dolayı biz müteşekkiriz. Özellikle Şanlıurfa’nın bir Tarım şehri olarak önünün açılmasında ve çiftçimizin, gıda üreticimizin Tarım Bakanımızın geniş imkânlarından faydalanması konusunda büyük bir şans olarak görüyoruz dedi.

TOÇ BİR-SEN Şube Başkanı Mehmet Kılıç konuşmasında şunları söyledi. “ Başkanımızı ziyaretimizde Tarım dosyasını önüne sunduk. İnşallah imkân olur Sayın Tarım Bakanımıza da bu dosyayı sunmuş oluruz. İstihdam eksenini, Şanlıurfa’nın Tarımsal sorunlarını bahsettiğimiz maddeler çerçevesinde çözümü halinde Şanlıurfa ilinin en büyük sorunlarından biri olan işsizlik önemli ölçüde çözülmüş olacak. En büyük eksik gördüğümüz Tarımsal sanayi, Tarım Reformu ve benzeri sorunlarımız çözüm yoluna girmiş olacak. Sayın Bakanımızın Şanlıurfa’mızın bu sorunlarıyla hem hal olup bu dönem içerisinde bu sorunların büyük oranda çözümü noktasında katkı sunacağına biz TOÇBİR-SEN olarak inanıyoruz dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star