Ana Sayfa Güncel Topçu Meydanı’ndaki Binaların Yıkım İşi İhale Edildi

Topçu Meydanı’ndaki Binaların Yıkım İşi İhale Edildi

Şanlıurfa Belediyesi, Topçu Meydanı’nda bulunan Valilik, Tapu ve Kadastro, Nüfus Müdürlüğü, PTT ile Yeşilkart Hizmet Bürosuna ait binaların yıkım işini, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 51 C maddesine göre açık teklif usulü ile ihaleye verdi.

Giriş Tarihi: 4 Ağustos 2011 Perşembe 14:21
Topçu Meydanı’ndaki Binaların Yıkım İşi İhale Edildi
Şanlıurfa Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleştirilen ihaleye, 1O’nun üzerinde istekli katıldı. Muhammen bedeli 60 Bin TL olarak belirlenen yıkım işi, verilen tekliflerin ardından 190 Bin TL’ye ihale edildi.

İhale hakkında bilgi veren Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, gerçekleştirilen ihalenin, gerek Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Faruk Çelik gerekse Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’nın bizzat takip ettiği Topçu Meydanı Düzenlemesi Projesi için büyük önem arz ettiğini söyledi.

Güllüoğlu, “Kentin kimliği olan meydanlarımızdan Topçu Meydanına yepyeni bir görünüm kazandırmak için hazırlanan proje kapsamında Valilik, Tapu ve Kadastro, Nüfus Müdürlüğü, PTT ile Yeşilkart Hizmet Bürosuna ait binaların yıkım işini, Belediye Encümeni ihale ettik. Amacımız bölgedeki yapıların hızlı bir şekilde yıkılmasıdır. İhalemize yeterli sayıda katılım oldu. İhaleye katılan tüm isteklilere teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'ya şehit ateşi düştü

Urfa'ya şehit ateşi düştü

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star